سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

حضور 224 خواهر در مسابقات استانی قرآن کریم مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور 224 خواهر در مسابقات استانی قرآن کریم مازندران

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران از حضور 224 خواهر در سی وهشتمین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله استانی در مازندران خبر داد.

حضور 224 خواهر در مسابقات استانی قرآن کریم مازندران

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت الاسلام ستار علیزاده روز یکشنبه با بیان اینکه مسابقات قرآن کریم موجب شور و نشاط معنوی در بین جوانان و قرآن آموزان می شود، اظهار داشت: مسابقات قرآن ظرفیت مناسبی برای ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) و آشنایی بیشتر جوانان با این کتاب است.
این مسئول از رقابت 465 نفر در سی وهشتمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم در مازندران خبر داد و گفت: از این 224 خواهر و 241برادر تشکیل می دهند.
وی با اشاره به برگزاری مسابقات قرآن در سطح کشوری و بین المللی گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه مجری مسابقات قرآن در سطح شهرستانی ، استانی ، کشوری و بین المللی است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران با بیان اینکه سی وهشتمین دوره مسابقات قرآن کریم مازندران در رشته های تحقیق، ترتیل، حفظ کل، حفظ 20 جزء، حفظ 10 جزء، حفظ پنج جزء و دعاخوانی برگزار می شود، افزود: سی وهشتمین دوره مسابقات قرآن در بخش خواهران 19 آبان و در بخش برادران 20 و 21 آبان در مجتمع فرهنگی قرآنی بصیرت آمل برگزار می شود.