سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

حضور 2 نماینده مازندران در لیگ برتر والیبال - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور 2 نماینده مازندران در لیگ برتر والیبال

رئیس هیأت والیبال مازندران از حضور دو نماینده مازندران در لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور خبر داد.

حضور 2 نماینده مازندران در لیگ برتر والیبال

سید میلاد تقوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، گفت: تیم‌های حاضر در سی‌امین دوره رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور مشخص شدند که دو تیم از 12 تیم مازندرانی هستند.

وی تصریح کرد: مراسم قرعه‌کشى سی‌امین دوره رقابت‌هاى لیگ برتر والیبال در محل فدراسیون برگزار شد و در مورد زمان شروع و نحوه برگزاری مسابقات تصمیم‌گیری شد.

رئیس هیأت والیبال مازندران با اشاره به حضور دو تیم از ساری و آمل در این مسابقات، افزود: تیم‌های کاله آمل، سازمان عمران شهرداری ساری، پیکان، بانک سرمایه، سایپا، متین ورامین، پارسه، هاوش گنبد، شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز، آرمان ورزشی اردکان، شهرداری اراک به عنوان 12 تیم شرکت‌کننده در سوپر لیگ مردان امسال هستند که از تاریخ 28 مهر ماه مسابقات خود را آغاز خواهند کرد.

این مسؤول از رویارویی دو تیم مازندرانی در هفته نخست در مقابل یکدیگر خبر داد و افزود: فصل جدید این مسابقات که از 28 مهر ماه آغاز می‌شود، لیگ امسال با نام یادواره شهدای منا نام‌گذاری شد.

تقوی اظهار کرد: در جلسه قرعه‌کشی لیگ محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال تأکید زیادی بر تسویه حساب مادی باشگاه‌ها داشت.

وی گفت: تیم‌ها تا 20 مهر ماه زمان دارند تا تسویه حساب‌های مالی را انجام دهند، در غیر این صورت کارت بازی برای آنها صادر نمی‌شود.