جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

حضور 14 کشتی‌گیر مازندرانی در اردوی تیم ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور 14 کشتی‌گیر مازندرانی در اردوی تیم ملی

سلمان قادری در شهرستان ساری گفت: مرحله دوم اردوی آمادگی تیم ملی کشتی آزاد برای شرکت در رقابت‌های جهانی 2013 مجارستان با دعوت از 33 آزادکار آغاز می‌شود.

وی تصریح کرد: این اردو در حالی در تهران برگزار می‌شود که بیشترین تعداد دعوت شده به تیم ملی را کشتی‌گیران مازندرانی تشکیل می‌دهند.

قادری افزود: دومین اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت‌های جهانی 2013 مجارستان روزهای سوم تا 18 مرداد ماه در محل خانه کشتی تهران برگزار می‌شود.

نایب رئیس هیئت کشتی مازندران درباره کشتی‌گیران دعوت شده مازندرانی گفت: مسعود اسماعیل پور، بهنام احسان پور و عباس دباغی در 60 کیلوگرم، مهدی تقوی، غلامرضا عبدالله پور و ایمان رحمانی زاده در 66 کیلوگرم، عزت الله اکبری و سید جعفر قاسمی در 74 کیلوگرم، محمدحسین محمدیان و صابر امامقلی پور در 84 کیلوگرم، رضا یزدانی در 96 کیلوگرم و کمیل قاسمی، خشایار دهستانی و مصطفی مظلومی نیز در 120 کیلوگرم به عنوان 14 کشتی‌گیر مازندرانی در این اردو هستند.

وی ابراز داشت: در این اردو مجید محمدی از مربیان مازندرانی در کادر فنی تیم ملی نیز حضور دارد.

قادری اظهار داشت: رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان جهان در سال 2013 میلادی روزهای 24 تا 31 شهریورماه به میزبانی مجارستان در شهر بوداپست برگزار می‌شود.