جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

حضور 14 مازندرانی در جام جهانی کشتی تهران - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور 14 مازندرانی در جام جهانی کشتی تهران

سلمان قادری اظهار داشت: مسابقات جام جهانی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان از نخستین روز اسفندماه امسال به مدت چهار روز به میزبانی ایران در تهران برگزار می‌شود.

وی افزود: در این رقابت‌ها 10 کشور برتر صاحب ‌کشتی و مدال‌آور دنیا شرکت دارند.

نائب رئیس هیئت کشتی مازندران با اعلام این‌که 14 کشتی‌گیر و مربی فرنگی و آزادکار مازندرانی در رقابت‌های جام جهانی کشتی 2013 حضور دارند، گفت: در این دوره از رقابت‌ها در هر وزن دو کشتی‌گیر در ترکیب تیم ملی حضور دارند که از مازندران شش کشتی‌گیر در رشته فرنگی و شش نفر دیگر نیز در کشتی آزاد در تیم ملی بوده که نادر نازلی در کشتی آزاد و سعید شیرزاد در کشتی فرنگی به عنوان مربیان تیم ملی بزرگسالان هستند.

وی درباره برگزاری مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی بزرگسالان مازندران به میزبانی آمل که به مدت سه روز پیگیری شد، گفت: در مجموع حدود 340 کشتی‌گیر مازندرانی در این رقابت‌ها با یکدیگر دیدار کردند که کیفیت بسیار خوبی را از کشتی‌گیران شاهد بودیم ولی کشتی‌گیران مطرح زیادی نیز به دلیل حضور در ترکیب تیم ملی، مسابقات امیدهای کشور و دیگر رقابت‌ها در این دوره حضور نداشتند.

قادری با اعلام این‌که کشتی‌گیران حاضر در دیگر رقابت‌ها که در این مسابقات حضور نداشتند جواز شرکت در رقابت‌های کشوری را کسب خواهند کرد، ادامه داد: تلفیقی از جوانان و بزرگسالان را به مسابقات کشوری اعزام خواهیم کرد.

این مسئول ورزشی مازندران با اشاره به حضور طلایی، میرعبادیان، محبوبی و رضایی از کمیته فنی فدراسیون کشتی در این دوره از رقابت‌ها یادآور شد: این مسئولان نیز سطح کیفی و کمی مسابقات را بسیار بالا دانستند و از این کشتی‌گیران به عنوان امیدهای آینده کشورمان یاد کردند.