رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

حضور 110 ورزشکار مازندرانی در مسابقات 2014 اینچوان - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور 110 ورزشکار مازندرانی در مسابقات 2014 اینچوان

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، احمد سعادتمند بعد از ظهر امروز در مجمع عمومی انتخاب رئیس هیئت بسکتبال مازندران در ساری اظهار داشت: از ابتدا سال تاکنون 300 ورزشکار زن و مرد مازندرانی در قالب تیم‌های ورزشی به اردو دعوت شدند.

وی با اشاره به کسب 160 مدال جهانی، آسیایی و بین‌المللی در سال 92 توسط ورزشکاران مازندرانی افزود: نسبت به سال گذشته ورزشکاران مازندرانی 52 مدال بیشتر کسب کردند.

سعادتمند تصریح کرد: از مدال‌های کسب شده در یک سال میلادی توسط ورزشکاران مازندرانی97 مدال جهانی و آسیایی و 76 مدال نیز بین‌المللی بوده است.

وی با اشاره به تشکیل ستاد بازی‌های آسیایی اینچوان در استان گفت: برای حضور پرقدرت ورزشکاران مازندرانی در مسابقات آسیایی اینچوان کره جنوبی 500 روز زودتر این ستاد در ورزش استان تشکیل شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه 110 ورزشکار مازندرانی برای حضور در مسابقات آسیایی 2014 اینچوان کره جنوبی مشخص شدند، اظهار داشت: از این تعداد ورزشکار بین 30 تا 35 ورزشکار عازم کره جنوبی شوند و 13 تا 17 مدال برای کشورمان کسب کنند.

وی با اشاره به ساخت بزرگ‌ترین سالن ورزشی توسط باشگاه کاله در استان گفت: آخرین اردوی تیم ملی بسکتبال برای شرکت در بازی‌های آسیایی به میزبانی مازندران در آمل برگزار شد.

سعادتمند در پایان مازندران را معدن و چشمه جوشان ورزش کشور اعلام کرد و افزود: باید با تلاش مسئولان حضور تیم قدرتمند از مازندران در لیگ برتر بسکتبال فراهم شود.