جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

حضور 10 کشتی‌گیر مازندرانی در اردوی تیم ملی - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور 10 کشتی‌گیر مازندرانی در اردوی تیم ملی

حضور 10 کشتی‌گیر مازندرانی در اردوی تیم ملی


دبیر هیئت کشتی مازندران گفت: در اردوی تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی 10 کشتی‌گیر از مازندران به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

حضور 10 کشتی‌گیر مازندرانی در اردوی تیم ملی

غلامرضا نوری‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری گفت: در اردوی تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان که از 26 بهمن ماه جاری به مدت یک هفته در دو شهر تهران و سنندج برگزار می‌شود، 6 کشتی‌گیر از مازندران حضور دارند.
وی با اشاره به حضور نهایی هفت کشتی‌گیر در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشورمان اظهار کرد: امیررضا اکبری و نعیم حسن‌زاده به عنوان دو مازندرانی در این اردوی آمادگی در تهران هستند.

دبیر هیئت کشتی مازندران درباره نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان بیان داشت: در مرحله نخست این اردو 36 کشتی‌گیر به اردو سنندج دعوت شدند که چهار کشتی‌گیر از مازندران هستند.

نوری‌زاده افزود: رضا تقی‌زاده در وزن 58 کیلوگرم، عزیزالله علیزاده در 69 کیلوگرم، علیرضا خلیلی در 85 کیلوگرم و احمد ویسی در وزن 100 کیلوگرم به عنوان چهار کشتی‌گیر نوجوان فرنگی کار مازندرانی در اردوی تیم ملی هستند.

وی از دعوت چهار کشتی‌گیر آزادکار مازندرانی در اردوی تیم ملی بزرگسالان خبر داد و اظهار داشت: مسعود اسماعیل‌پور، محمدحسین محمدیان، رضا یزدانی و کمیل قاسمی برای شرکت در رقابت‌های جام جهانی به اردوی نهایی دعوت شدند.

نوری‌زاده در پایان گفت: نفرات دیگر کشتی‌گیران پس از برگزاری جام بین‌المللی تختی تا سه روز آینده از سوی کادر فنی به اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان دعوت می‌شوند.