سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

حضور 10 ورزشکار مازندرانی در المپیک قطعی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور 10 ورزشکار مازندرانی در المپیک قطعی شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران گفت: حضور 10 نفر از ورزشکاران مازندرانی در المپیک قطعی شد و احتمال اینکه به 14 نفر برسد وجود دارد.

حضور 10 ورزشکار مازندرانی در المپیک قطعی شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حبیب حسین‌زادگان پیش از ظهر امروز در نشست مشترک خبری با مسؤول بسیج ورزشکاران استان مازندران اظهار کرد: ورزشکاران استان مازندران در میدان‌های ملی و بین‌المللی بسیار خوش درخشیدند.

وی به قطعی شدن حضور 10 نفر از ورزشکاران استان مازندران در مسابقات المپیک گفت: حضور بهداد سلیمی، بهادر مولایی و محمدرضا براری در مسابقات وزنه‌برداری المپیک قطعی شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران خاطر نشان کرد: مجتبی عابدینی در رشته شمیشربازی و فرزان آشورزاده از تکواندو و نیز نوشاد و نیما عالمیان در تنیس روی میز و همچنین عادل غلامی و  مجتبی میرزان‌جانپور از رشته والیبال در المپیک نیز قطعی شد.

وی با اعلام اینکه ورزشکاران شاخصی از رشته کشتی نیز برای حضور در المپیک قرار است در مسابقات انتخابی شرکت کنند، گفت: پیش‌بینی می‎شود 14 ورزشکار استان در رقابت‌های المپیک شرکت کنند.

حسین‌زادگان درباره مشکلات تیم صنعت ساری اظهار کرد: تیم صنعت در سال‌های گذشته با مشکلات جدی مواجه بود و تغییر مدیریت در تیم هم چندان کارساز نشد.

وی اضافه کرد: این تیم دچار ضعف ساختاری است و برنامه‌ داریم در نشست مشترک با مسؤولان هیأت فوتبال استان این ضعف ساختاری را برطرف کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در پایان گفت: حمایت از سرمایه‌گذاران ورزشی باید به صورت جدی در برنامه کاری قرار گیرد و اقداماتی در این زمینه نیز انجام شده است.