جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

حضور گسترده مردم در انتخابات حماسه سیاسی را محقق می کند - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور گسترده مردم در انتخابات حماسه سیاسی را محقق می کند

ولی الله فرزانه ˈ روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بابلسر افزود: حضور پرنشاط مردم در انتخابات همچنین از پایه های تحقق حماسه اقتصادی است.

وی گفت: مردم آماده هستند تا بار دیگر با حضور پرشور خود در 24 خرداد ماه حماسه دیگری بیافرینند و نقشه های شوم دشمنان اسلام را نقش بر آب کنند.

معاون استاندار مازندران با اشاره به اینکه دولتمردان به این نتیجه رسیدند که باید اقتصاد بدون نفت را طراحی کنند تا دشمن نتواند از این طریق به اقتصاد کشور لطمه وارد کند، گفت: در واقع باید از اقتصاد وابسته به نفت رهایی و به اقتصاد مستقل از نفت دست یابیم.

وی با اشاره به اینکه قانون هدفمندی یارانه ها وابسته به موضوع اقتصاد مستقل از نفت است، افزود: ممکن است در اقتصاد مستقل از نفت مشکلاتی برای مردم به وجود آید پس لازم است توسط مسوولان نظام اقداماتی صورت گیرد تا گرانی برای مردم قابل تحمل باشد و برای این کار باید سبک زندگی اسلامی را که از دغدغه های رهبر معظم انقلاب است نهادینه کنیم .

فرزانه گفت: برای افزایش توان خرید مردم هم باید با آموزش اصلاح مصرف و نهادینه کردن فرهنگ کار در کشور از طریق رسانه ها و همه دست اندرکاران جامعه تلاش کنیم.

معاون برنامه ریزی استاندار مازندران همچنین در این جلسه از تخصیص یافتن 300 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه اشتغال در شهرستان بابلسر تاکنون خبر داد.

وی گفت: در برنامه چهارم توسعه برای اشتغال شهرستان بابلسر 400 میلیارد ریال تعریف شد که تاکنون حدود 300 میلیارد ریال تخصیص داده شد و بقیه آن هنوز جذب نشده است.

فرزانه با بیان اینکه بابلسر در تولید محصولات کشاورزی از مقام های برتر استانی است، افزود: شهرستان بابلسر به عنوان یکی از قطب های کشاورزی و صنعتی بسیاری از تولیدات کشور را تامین می کند.