جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

حضور کشتی‌گیران مازندرانی در جام بین‌المللی شاهد - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور کشتی‌گیران مازندرانی در جام بین‌المللی شاهد

سلمان قادری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری افزود: در مسابقات بین‌المللی کشتی جام شاهد 15 کشتی‌گیر آزاد و فرنگی مازندرانی در ترکیب تیم ملی به روی تشک می‌روند.

وی با اشاره به اعلام آمادگی هفت تیم در این مسابقات تصریح کرد: تاکنون حضور تیم‌های روسیه، ارمنستان، قرقیزستان، عراق، بلاروس، لبنان و داغستان به این مسابقات قطعی شده است.

نایب رئیس هیئت کشتی مازندران با بیان اینکه این تورنمنت در رده سنی جوانان برگزار می‌شود، ابراز داشت: مسابقات بین‌المللی جام شاهد روزهای هجدهم و نوزدهم اردیبهشت در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می‌شود.

قادری از آمادگی بالای کشتی‌گیران مازندرانی در این مسابقات خبر داد و افزود: در ترکیب تیم ملی در رشته آزاد و فرنگی کشتی‌گیران توانمند و باتجربه‌ای حضور دارند.

وی با اشاره به اعزام پنج کشتی‌گیر آزادکار مازندرانی در مسابقات آسیایی چونبوری تایلند اذعان داشت: در ترکیب 10 نفره تیم ملی نوجوانان در این مسابقات نادر نصری در وزن 50 کیلوگرم، ابوالفضل حاجی‌پور در 54 کیلوگرم، مجتبی عموزاد در 58 کیلوگرم، احمد بذری در 69 کیلوگرم و نعیم حسن‌زاده در 100 کیلوگرم به عنوان پنج مازندرانی در ترکیب تیم ملی هستند.

قادری در پایان خاطرنشان کرد: مسابقات قهرمانی کشتی نوجوانان آسیا روزهای هجدهم تا بیست و یکم اردیبهشت در شهر چونبوری تایلند برگزار می‌شود.