جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

حضور کاله در رقابت‌های جهانی گامی برای اعتلای نام ایران است - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور کاله در رقابت‌های جهانی گامی برای اعتلای نام ایران است

یدالله اکبرزاده در پیامی قهرمانی غرورآفرین کاله مازندران در رقابت‌های جام باشگاه‌های مردان آسیا و همچنین صعود این تیم به رقابت‌های جهانی را به همه عوامل این باشگاه ورزشی و مردم این شهرستان تبریک گفت.

فرماندار آمل در این پیام تبریک گفت: بار دیگر دلیرمردان و تیزپیکاران والیبال مازندران برخاسته از مهد علم و فلسفه ایران زمین، پرچم رشادت و پیروزی جمهوری اسلامی ایران را بر قله‌های بلند ورزش آسیا و جهان برافراشتند.

وی با اشاره به اینکه حضور این تیم در رقابت‌های جهانی گامی بزرگ در جهت اعتلای نام ایران اسلامی است، ادامه داد: جهانی شدن والیبال ایران بی‌شک دلیل بر شایستگی مردان غیور و ورزشکاران این تیم موثر است.

اکبرزاده تصریح کرد: قهرمانی این تیم در رقابت‌های لیگ والیبال آسیا، به حق شایسته و برازنده آن بوده و پاسخی بر تمام تلاش‌های گذشته و حال مربیان، بازیکنان، سرپرستان و دست‌اندرکاران این تیم مردمی است.

فرماندار آمل اظهار داشت: کاله مازندران به حق توانست دل هزاران هوادار خود در آمل و مازندران را شاد کند و در این راه بی‌شک اجر دیگرش بی‌پاداش نمی‌ماند.

اکبرزاده در پایان اذعان داشت: به این وسیله این قهرمانی را که با شایستگی تمام حاصل شده است به مردم شریف ایران، مردم شهر هزارسنگر آمل، مربیان، سرپرستان و بازیکنان این تیم تبریک و تهنیت عرض کرده و برای‌شان در مسیر دیدارهای جهانی آرزوی توفیقات روزافزون دارم.