جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

حضور پرشور ملت ایران در انتخابات 24خرداد، جواب قاطع به دشمن بود - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور پرشور ملت ایران در انتخابات 24خرداد، جواب قاطع به دشمن بود

حجت الاسلام ˈمحمدعلی رحمانیˈ روز جمعه پس از انداختن رای خود در آمل به خبرنگار ایرنا گفت: دشمن نظام اسلامی ایران با سیاست و توطئه های متفاوت با گذشته وارد میدان شده تا پیوند انقلاب ، مردم و رهبری را بشکند ، بنابراین مردم باید آگاهانه گام بردارند.

وی افزود: داوطلبانی که در عرصه انتخابات حضور یافته اند باید به توانمندیهای خود واقف باشند ، زیرا اداره امور کشور در شرایط کنونی نیاز به افراد خبره و صاحبنظر در مسایل روز و عرصه بین المللی دارد.

امام جمعه آمل ادامه داد: حضور پرشور مردم در انتخابات مانور قدرت در مقابل دشمنان است ، بنابراین همه باید به وظایف خود به نحو شایسته عمل کنند.

حجت الاسلام رحمانی تصریح کرد: هرچه قدر حضور در انتخابات پرشور و حداکثری باشد ، عزت و اقتدار ایران اسلامی بیش از پیش تثبیت می شود.

وی با اشاره به اینکه حضور حداکثری می تواند کشور را در مقابل توطئه های بیگانگان بیمه کند ، اضافه کرد: اوج حماسه سیاسی در مشارکت عمومی مردم نمایان می شود که در نهایت می تواند زمینه های توسعه و تعالی کشور را فراهم کند.

امام جمعه شهرستان آمل، خلق حماسه سیاسی را منوط به حضور حداکثری به همراه آگاهی و بصیرت عنوان کرد و ادامه داد: باید اصلح ترین و کاردان ترین افراد را هم برای شورای اسلامی و هم برای ریاست جمهوری انتخاب کنیم.

وی تعهد ، ولایت پذیری ، تخصص و تجربه و داشتن فکر اقتصادی را از جمله شاخصه های فرد اصلح عنوان کرد و افزود: رییس جمهوری منتخب باید بتواند در مقابل زیاده خواهی دشمنان ، اقتدار نظام را حفظ کند و همواره برای برطرف کردن مشکلات مردم در ابعاد مختلف اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی تلاش کند.