جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

حضور پرشور مردم در انتخابات آتی نمونه عینی تحقق حماسه سیاسی است - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور پرشور مردم در انتخابات آتی نمونه عینی تحقق حماسه سیاسی است

هادی ابراهیمی ˈ روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در شرایطی که دشمنان قسم خورده ملت و انقلاب اسلامی برای کم رنگ کردن حضور مردم در انتخابات و وارد کردن فشار بیشتر به نظام الهی ایران تمام توان و نیروهای خود را بسیج کرده اند، بر اقشار مختلف مردم واجب است تا برای برگزاری انتخاباتی پرشور و با نشاط از تمام توان و ظرفیت ها به شکل مطلوب استفاده کنند.

وی ادامه داد: با گذشت بیش از سه دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی مردم مومن و متدین مازندران همواره از ارزش ها و آرمان های انقلاب دفاع کردند و در انتخابات آتی با حضوری حماسی، نگاه دنیا را متوجه یک حضور حماسی خیره کننده و ولایی خواهند کرد.

ابراهیمی با بیان اینکه هر چه به 24 خرداد ماه نزدیک می شویم، شور و شوق انتخاباتی در کشور بیشتر می شود، گفت: در روزهای اخیر با برگزاری مناظره های انتخاباتی، فضای کشور بیشتر انتخاباتی شده و مردم نیز در جست و جوی نامزد اصلح انتخابات هستند.

معاون سیاسی - امنیتی استاندار مازندران با اشاره به آغاز زمان رسمی تبلیغات نامزدهای شورای اسلامی شهر و روستا، افزود: شور و نشاط انتخاباتی در مناطق مختلف این استان شکل گرفته است و مردم با اطلاعاتی که از رسانه ها بویژه رسانه ملی و حضور در ستادها و همایش ها کسب می کنند، خود را برای انتخاب نامزد اصلح در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورا های شهر و روستا آماده خواهند کرد.

وی ادامه داد: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و حامیان آنان، باید با تاسی از فرمایشات امام راحل و رهنمودهای گهربار رهبر معظم انقلاب اسلامی ، قانون و منافع ملی را سر لوحه فعالیت های انتخاباتی خود قرار دهند و هدف از شرکت در انتخابات را خدمتی بیشتر تلقی کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان مازندران گفت: اقشار مختلف مردم، بویژه جوانان در فضای انتخاباتی نقش و وظیفه مهمی بر عمده دارند و این امر باعث شور و هیجان مضاعف انتخاباتی در شهرها شده است.

وی با بیان اینکه اذهان مردم بخوبی درگیر انتخابات شده است، افزود: بی شک مردم با حضور گسترده در انتخابات آتی حماسه ای بی بدیل در تاریخ نظام اسلامی خلق خواهند کرد.

او ادامه داد: تمهیدات لازم برای تبلیغات کاندیداها در شهرها و روستاهای استان در نظرگرفته شده و شور و نشاط مطلوب انتخاباتی در شهرها در کنار رعایت قانون شکل گرفته است.