جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

حضور پررنگ مردم در انتخابات سبب تثبیت نظام می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور پررنگ مردم در انتخابات سبب تثبیت نظام می‌شود

امام جمعه موقت رامسر گفت: حضور پررنگ مردم در انتخابات سبب تثبیت و تقویت نظام می‌شود.

حضور پررنگ مردم در انتخابات سبب تثبیت نظام می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان رامسر، آیت‌الله محمد گرگانی در خطبه نماز جمعه این هفته رامسر بعد از دعوت مردم به تقوایی الهی، به هفتم اسفند روز تعیین سرنوشت ملت ایران و این وظیفه ملی، اخلاقی، وطنی، انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و بیان داشت: به تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضور حداکثری مردم ایران در پای صندوق‌های رای نظام ما را تثبیت می‌کند و در صحنه بین‌المللی ابهت ایران را در ظن و چشم جهان‌خواران زیباتر جلوه می‌دهد و متوجه استوانه بزرگ نظام در عنایت و رهبری مقام ولایت امر خواهند شد.

وی تاکید کرد: با حضور خود پای صندوق‌های رای نماینده متدین، شجاع، اصلح که مشکلات مردم را بداند و درصدد انعکاس آن در چارچوب مقررات در مجلس و رفع آن برآید و بتواند زمینه اشتغال را فراهم کند و اقتصاد را رونق ببخشد و یار و سربازی برای نظام باشد را انتخاب کنید.

گرگانی با بیان اینکه هر کدام از نمایندگان رای بیاورند مورد احترام هستند و دستشان را به گرمی می‌فشاریم تا رسالتی که برعهده گرفته‌اند را هرچه بهتر جامه عمل بپوشانند، بیان کرد: بعد از انتخابات رقابت تمام و رفاقت و برادری آغاز می‌شود.

امام جمعه موقت رامسر با اشاره به انتخابات مجلس خبرگان، ادامه داد: با انتخاب فرد اصلح به عنوان خبرگان رهبری امیدواریم مردم سالاری دینی تحقق یابد و این نمایندگان بتوانند در لحظات حساس خدایی ناکرده مشکلی پیش آید بتوانند همانند زمان ارتحال حضرت امام (ره)، در کوتاه‌ترین زمان ممکن رهبر شایسته و بالغ را برای نظام تعیین کنند.

گرگانی به 12 اسفند آغاز هفته منابع طبیعی و روز درختکاری نیز اشاره کرد و گفت: در حفظ منابع طبیعی باید کوشا باشیم و از این نعمت‌های الهی به خوبی برای انتقال به نسل آینده حفاظت کنیم که اگر طبیعت نباشد زندگی وجود ندارد.