جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

حضور نماینده بابل در لیگ کشتی کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور نماینده بابل در لیگ کشتی کشور

غلامرضا نوری‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری بیان داشت: مراسم قرعه‌کشی این مسابقات با حضور شش نماینده باشگاه‌ها در سازمان لیگ کشتی برگزار شد و قرار شد که فصل جاری این مسابقات از 13 آبان آغاز شود.

وی گفت: در فصل جاری این مسابقات تیم خونه به خونه بابل به عنوان تنها نماینده کشتی مازندران در این پیکارها حضور دارد.

دبیر هیئت کشتی مازندران در ادامه تصریح کرد: در گروه دوم این رقابت‌ها تیم خونه به خونه بابل با تیم‌های شهرداری زنجان و موسسه مالی اعتباری ثامن مشهد همگروه است.

نوری‌زاده افزود: در گروه دوم نیز تیم‌های ثامن‌الحجج(ع) سبزوار، استیل آذین ایرانیان تهران و گروه ساختمانی کفایتی خراسان رضوی حضور دارند.

وی با اشاره به برگزاری این مسابقات به صورت رفت و برگشت ابراز داشت: تیم خونه به خونه بابل با جذب بهترین کشتی‌گیران تیم ملی و همچنین مربیان با تجربه از مدعیان اصلی قهرمانی این دوره است.

این مسئول در پایان با بیان اینکه دو تیم گاز مازندران و شهدای ساری نیز برای حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کردند، خاطرنشان کرد: پیگیر حضور این دو تیم در سازمان لیگ هستیم تا با نمایندگان بیشتری در لیگ کشتی آزاد کشور سهمیه داشته باشیم.

به گزارش فارس، طبق شنیده‌ها تیم‌های گاز مازندران و شهدای ساری به دلیل عدم پرداخت مبلغ ورودی از لیگ کشتی آزاد کشور کنار گذاشته شدند.