سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

حضور میلیونی در راهپیمایی 22 بهمن تیر خلاصی بر پیکره صهیونیسم جهانی بود - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور میلیونی در راهپیمایی 22 بهمن تیر خلاصی بر پیکره صهیونیسم جهانی بود

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: حضور میلیونی و باشکوه ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن تیر خلاصی بر پیکره صهیونیسم جهانی بود.

حضور میلیونی در راهپیمایی 22 بهمن تیر خلاصی بر پیکره صهیونیسم جهانی بود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران، حجت‌الاسلام ناصر شکریان در جمع کارکنان این اداره کل با تقدیر از حضور گسترده و میلیونی مردم ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن آن را نشان‌دهنده اقتدار و وحدت درونی ملت ایران دانست و گفت: هرچه حضور مردم در راهپیمایی و انتخابات پیش رو گسترده‌تر و باشکوه‌تر شود، به‌طور حتم دشمنان نظام از مواضع غیراصولی خود بیشتر عقب‌نشینی خواهند کرد.

وی با بیان اینکه ملت ایران در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرین دیگری از تاریخ انقلاب اسلامی را ورق زدند، افزود: دشمنان نظام اسلامی به حضور مردم در راهپیمایی امروز چشم دوخته بودند و امروز دیدند ملت بزرگ ایران همچنان پشتیبان انقلاب، نظام و رهبری هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با تأکید بر اینکه هوشیاری و بصیرت مهم‌ترین شاخصه ملت ایران در دنیا است، خاطرنشان کرد: ملت بزرگ ایران طی 37 سال اخیر در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی با کسی تعارف نکردند و همواره در این مسیر پیشگام بودند.

شکریان با اشاره به اینکه ملت ایران اهل باج‌دهی به هیچ کشوری نیست، تأکید کرد: مقامات آمریکایی باید دست از فرافکنی و زیاده‌خواهی‌های خود در برابر ملت ایران دست بکشند، چون شرایط امروز ایران اسلامی با 37 سال گذشته بسیار متفاوت است.

وی با بیان اینکه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به کشوری الگو و اثرگذار در دنیا تبدیل شده است، گفت: همین آمریکایی‌ها که زمانی الگوی مدیریتی و نحوه حکومت‌داری در ایران اسلامی را زیر سؤال می‌بردند، امروز همه ارکان این قدرت استکباری درگیر مسائل مربوط به ایران اسلامی است.

شکریان با اشاره به اینکه همه دنیا امروز به اقتدار و عظمت ایران اسلامی در مسائل منطقه‌ای و جهانی اذعان دارند، افزود: مقامات آمریکا باید بدانند که ایران، عراق و افغانستان نیست که به راحتی بتواند در امور داخلی آن دخالت کند و یا برای مردم تعیین تکلیف کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با تأکید بر اینکه ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ کوبنده‌ای به ادبیات سخیف و غیر اصولی مقامات آمریکایی دادند، تصریح کرد: راهپیمایی امروز تجلی وحدت و همدلی ملت در دفاع از نظام، آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است.

وی با بیان اینکه مقاومت و ایستادگی ملت ایران، آمریکایی‌ها را به پای میز مذاکره نشاند، خاطرنشان کرد: حضور و اثرگذاری ایران اسلامی در بسیاری از تحولات منطقه‌ای و جهانی کاملاً مشهود است و همین مسأله آمریکایی‌ها را نگران کرده است.

این مسئول فرهنگی در استان با اشاره به این که ادبیات دروغین مقامات آمریکایی دیگر برای ملت ایران رنگی ندارد، ادامه داد: عملکرد ظالمانه و ضدبشری آمریکا در 37 سال گذشته باید مبنای برخورد با مقامات آمریکایی باشد.

وی با تأکید بر اینکه آمریکایی‌ها هیچ‌گاه از خوی استکباری و ظلم بر ملت‌ها دست نخواهند کشید، تأکید کرد: سیاست‌های امروز مقامات آمریکایی حتی در میان مردم کشورشان نیز خریدار ندارد و این نشان‌دهنده شکست سیاست‌های استکباری آمریکا در چند دهه گذشته است.

شکریان با اشاره به اینکه ملت ایران از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون مبنای حرکت‌شان بر اساس وحدت و همدلی براساس رهنمودهای ولی فقیه بوده است، گفت: این اصل مهم ایران اسلامی را در مقایسه با سایر کشورها متمایز کرده است.

وی خاطرنشان کرد: رمز پیروزی و موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در سه دهه گذشته همین حضور همیشگی و با صلابت مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب بوده است.

این استاد برجسته حوزه علمیه و دانشگاه مازندران با بیان اینکه 22 بهمن روز پیروزی حق بر باطل است، تصریح کرد: امروز روز تولد انقلاب است و باید این روز مهم را جشن بگیریم و حضور مردم در این راهپیمایی بزرگ در واقع حضور در سرنوشت این انقلاب و نشان دادن آرمان‌خواهی و استقلال طلبی ملت است.

عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران در پایان گفت: مردم ما با اطاعت‌پذیری از رهبری، بصیرت، خط‌شناسی، دشمن‌شناسی و زمان‌شناسی در این راهپیمایی شرکت کردند تا در این روز به یادماندنی بار دیگر حضوری فعال در صحنه انقلاب داشته و ولایتمداری خود را ثابت کنند.