جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

حضور مردم در ‌راهپیمایی 22 بهمن 92 باشکوه‌تر از همیشه خواهد بود‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور مردم در ‌راهپیمایی 22 بهمن 92 باشکوه‌تر از همیشه خواهد بود‌

حجت‌الاسلام سید علی محمد‌هاشمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بابلسر اظهار داشت: دهه فجر صرف برگزاری مراسم و جشن نیست بلکه انتقال پیام و دستاوردهای انقلاب اسلامی به مردم و بزرگداشت یوم‌الله دهه فجر است.

وی با بیان اینکه ایام‌الله دهه فجر تجدید میثاق با انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی است افزود: تلاش ما برگزاری با شکوه هر‌چه بیشتر برنامه‌های دهه فجر است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بابلسر «برنامه شبی با قرآن» و «محفل انس با قرآن» را از جمله برنامه‌های این سازمان  در دهه مبارک فجر دانست و گفت: اعزام مبلغ به مدارس، مساجد و ادارات از دیگر برنامه‌های ما در این ایام است.

هاشمی از افتتاح خانه قرآن(آل طاها) در روستای گالشکلای بهنمیر خبر داد و اذعان داشت: قبل از آن حدود 23 خانه قرآن و موسسه قرآن در سطح شهرستان بابلسر فعالیت می‌کردند.

وی تعداد مساجد شهرستان بابلسر را 130 مسجد دانست و بیان داشت: در بیشتر این مساجد برنامه‌های دهه مبارک فجر برگزار می‌شود.

این مسئول از اجرای طرح گفتمان دینی در سطح مدارس و دانشگاه‌ها خبر داد و گفت: با اجرای طرح گفتمان دینی که در سطح مدارس و دانشگاه‌ها ‌ارتقای سطح فکری جوانان و نوجوانان و دور کردن آنها از این انحرافات را شاهد خواهیم بود.‌

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بابلسر به حضور گسترده مردم و مسئولان در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن تاکید کرد و یادآور شد: جوانان و مردم کشور ما همان‌گونه که در انتخابات و روز قدس با حضور پرشور خود حماسه سیاسی آفریدند در یوم‌الله 22 بهمن هم حضور فعال داشته باشند.