جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

حضور مردم در روز قدس، قدرت اسلام در صحنه جهانی را به نمایش می گذارد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور مردم در روز قدس، قدرت اسلام در صحنه جهانی را به نمایش می گذارد

حضور مردم در روز قدس، قدرت اسلام در صحنه جهانی را به نمایش می گذارد


نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور پرشور مردم ولایت مدار ایران اسلامی و دیگر کشورهای مسلمان می تواند قدرت اسلام در صحنه جهانی را به نمایش بگذارد.

حضور مردم در روز قدس، قدرت اسلام در صحنه جهانی را به نمایش می گذارد

حجة الاسلام علی اکبر ناصری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، ضمن گرامیداشت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بعنوان روز قدس بیان کرد: روز جهانی قدس آنگونه که امام راحل فرمودند، روز حیات مجدد اسلام و تاثیرگذاری اسلام ناب نبوی است که با بیداری روز افزون امت اسلامی روز به روز موجبات زوال جبهه استکبار را به همراه دارد.

وی ادامه داد: مردم همچون سال های گذشته با بیداری و بصیرت سیاسی و با حضور گسترده، اتحاد و همدلی ملت ایران در همه صحنه ها را به منصه ظهور خواهند رساند.

وی در ادامه همچنین اظهارداشت: حضور مردم در صحنه به خصوص در روز راهپیمایی قدس می تواند به داعش و وهابی های منطقه و نیز دشمنی ها علیه غزه و فلسطینی ها از سوی اسرائیل و استکبار جهانی بفهماند که مسلمانان همیشه و همه جا با اتحاد توانستند بر توطئه ها و زورگویی ها غلبه کنند.

رییس مجمع نمایندگان شمال کشور با اشاره به اینکه شیاطین استکبار هیچ تاثیری برحضور مردم در صحنه های سیاسی کشور ندارند؛ بیان داشت: ملت ایران با حضور یکپارچه خود یک بار دیگر انزجار خود را از دشمنی ها و کینه ورزی های دشمنان به خصوص اسرائیل غاصب و استکبار جهانی علیه فلسطینی ها نشان خواهند داد.