سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

حضور مردم در راهپیمایی روز قدس موجب تقویت اراده فلسطینیان شد - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور مردم در راهپیمایی روز قدس موجب تقویت اراده فلسطینیان شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، ارسطو قادری بعد از ظهر امروز در جمع دهیاران و مسئولان ادارات این شهرستان با تقدیر از مردم انقلابی و همیشه در صحنه میاندورود حضور آنان در راهپیمایی روز قدس را درخور تحسین دانست.

وی با قدردانی از دهیاران شوراهای اسلامی و بخشداران همچنین دیگر مسئولان به دلیل کمک به حضور حماسی مردم مؤمن و انقلابی میاندورود در راهپیمایی روز جهانی قدس، آن را برگ زرین دیگری در تاریخ پرافتخار این خطه ولایت‎مدار توصیف کرد.

فرماندار شهرستان میاندورود آگاهی و بصیرت ستودنی مردم را موجب تقویت پایداری و استواری در مسیر دفاع از حقوق ملت مظلوم فلسطین بیان کرد.

این مسئول با بیان اینکه حضور مردم لبیک به ندای تاریخی امام راحل و فرامین مقام معظم رهبری بود، تصریح کرد: وحدت همدلی و هوشیاری امت اسلامی بار دیگر ایستادگی در برابر توطئه های استکبار جهانی و صهیونیسم غاصب را به نمایش گذاشت.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان میاندورود خروش مردم فهیم و قدرشناس در روز قدس همراه با طنین‎ رسای حمایت از میراث سال‎ها قیام انتفاضه مردم مظلوم فلسطین را نشان دهنده اهمیت جایگاه قدس به عنوان مساله نخست دنیای اسلام دانست.

وی آرمان رهایی قدس شریف از چنگال رژیم صهیونیستی را وعده تخلف ناپذیر الهی مبنی بر پیروزی مستضعفان دانست و تاکید کرد: این وعده الهی در آینده‌ نزدیک محقق می‌شود.

قادری گفت: حضور حماسی مردم نشان داد که باریکه غزه نه در محدوده کوچک جغرافیایی آن، بلکه در وسعت قلب‎های تمام مسلمانان جای دارد.

فرماندار میاندورود بیان داشت: مردم در روز قدس امسال به تمام آنهایی که در سایه زور و زر خواهان نابودی تمام اندیشه و باورهای صلح‎طلبانه هستند، ثابت کردند که همواره حامی و دلسوز مردم آزادیخواه و مظلوم غزه هستند.

وی اظهار داشت: مردم حماسه‎ساز دیار علویان همنوا با سایر آزادی‎خواهان جهان نفرت خود را از جنایت‎های وحشیانه دشمنان قدس اعلام داشتند و مرحمی را بر دل‎های زخم‎خورده مردان و زنان سلحشــور مقاوم و بی‎گناه فلسطین نهادند.

وی در پایان با فهیم، بصیر و مومن دانستن مردم میاندورود حضور آنان هم‎صدا با سایر مردم روزه‎دار ایران و جهان در راهپیمایی روز جهانی قدس را تحسین کرده و این حضور را موجب تقویت اقتدار مسلمانان در رویارویی با مشکلات جهانی و منطقه ای خود دانست.

 در این جلسه برخی موضوعات و مشکلات شهرستان توسط مسئولان مورد بررسی قرار گفت.