جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

حضور مردم در تمام صحنه‌های انقلاب از مهم‌ترین سرمایه‌های نظام است - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور مردم در تمام صحنه‌های انقلاب از مهم‌ترین سرمایه‌های نظام است

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، حضور مردم در تمام صحنه‌های انقلاب را مهم‌ترین سرمایه نظام دانست و گفت: همه ما وظیفه پاسداری از خون شهدا را داریم.

حضور مردم در تمام صحنه‌های انقلاب از مهم‌ترین سرمایه‌های نظام است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل به نقل از پایگاه خبری پلیس، ولی‌الله گنجیان‌مقدم در مراسم گرامیداشت حماسه مردمی ششم بهمن سال 60 این شهرستان با حضور خانواده شهدا و جانبازان نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی انتظامی، اظهار کرد: حضور یکپارچه مردم و دوستداران ولایت در ششم بهمن سال 60 باعث شد تا درس بزرگ به عوامل ضد انقلاب برای همیشه در تاریخ ثبت شود.

وی افزود: منافقان کوردل معتقد بودند مردم آمل منتظر یک جرقه‌اند و اگر حمله کنند مردم هم همراهی می‌کنند.

فرمانده انتظامی آمل با اعلام اینکه دشمنان برای حمله از آمل به تهران و بخش‌هایی از مازندران آماده بودند، بیان کرد: مدافعان شهر و مردم باغیرت آمل هرگز حماسه ششم بهمن را فراموش نمی‌کنند و باید رشادت و دلاورمردی انقلابیون در این حماسه را به نسل امروز و آیندگان منتقل کنیم.

این مسئول با اشاره به وفاداری حماسه‌سازان مقاومت مردمی در شب پنجم و روز ششم بهمن سال 60 به نظام مقدس جمهوری اسلامی که با تفکر، روحیه ایثار، اخلاص و آرمان‌های امام و شهدا همراه بود، خاطرنشان کرد: مردم مومن آمل در میدان خطر با تشخیص درست جبهه حق از باطل و جان‌فشانی و عمل انقلابی فرصت ضربه زدن به انقلاب و نظام را از دشمنان گرفتند.

فرمانده انتظامی آمل، حضور مردم در تمام صحنه‌های انقلاب را مهم‌ترین سرمایه نظام و انقلاب دانست و گفت: همه ما وظیفه پاسداری از خون شهدا را داریم.

به گزارش فارس، در حماسه مردمی و اسلامی ششم بهمن سال 60 مردم شهیدپرور شهرستان آمل با تقدیم بیش از 40 شهید و شهیده و جانباز برای همیشه در تاریخ ماندگار شدند.

چهار تن از شهدای انتظامی شهرستان آمل در حماسه ششم بهمن، شهیدان غلام‌حسین هدایتی، حمیدرضا ایزدی، صادق مهدوی و مرتضی فدایی هستند.