جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

حضور مخترعان ‌جوان ‌دانشگاه آزاد ساری در مسابقات اختراعات برزیل - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور مخترعان ‌جوان ‌دانشگاه آزاد ساری در مسابقات اختراعات برزیل

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، نیاز آذری در جلسه شورای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان حمایت از پژوهشگران جوان و نخبگان را از سیاست‌ها و برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد.

وی گفت: هر وقت ما به جوانان اعتماد کردیم آنها هم با ابتکار و خلاقیت خود گام‌های بلندی را برداشتند و با نوآوری و اختراع ثابت کردند که می توانند در دنیا حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

به گزارش فارس، در این جلسه طرح پژوهشی سمیرا کلانتری با عنوان ارزیابی قابلیت اطمینان در سیستم‌های نرم‌افزاری شی‌گرا اساس محاسبه فازی Coupling و Cohesion مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد برای داوری ارسال شود.

چک کالر، سیستم کنترل با فکر، سیستم امتیازدهی شمشیربازی برای نخستین بار در جهان در بخش اپه، سیستم امتیازدهی کاراته برای اولین بار در دنیا، ساخت ربات انسان‌نما پنج طرح و اختراع جدید بود که توسط اعضای این باشگاه مورد بررسی قرار گرفتند.

‌همچنین مقرر شد پس از اخذ مجوز لازم تیم مخترعان باشگاه پژوهشگران جوان در مسابقات بین‌المللی کشور برزیل با ارائه هشت اختراع شرکت کند.

تصویب طرح سه بعدی تور مجازی دانشگاه آزاد اسلامی ساری در قالب طرح تحقیقاتی، پژوهشی و گسترش فعالیت تیم بازی‌های رایانه ای این واحد دانشگاهی از دیگر مصوبات این جلسه بود.