سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

حضور دختران نوجوان آملی در مسابقات لیگ بسکتبال مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور دختران نوجوان آملی در مسابقات لیگ بسکتبال مازندران

سیده لیلا سیدی‌موسوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل ابراز داشت: در چند سال گذشته ورزش بانوان این شهرستان نیز همپای آقایان رشد و پیشرفت زیادی را به خود دیده است.

وی افزود: بانوان ورزشکار این شهرستان در ورزش‌های گروهی و انفرادی نظیر ورزش‌های رزمی و دیگر رشته‌ها توانستند مدال‌آوری خوبی در میادین بین‌المللی، آسیایی و دالی داشته باشند.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات لیگ بسکتبال نوجوانان دختر مازندران یادآور شد: این مسابقات در مناطق مختلف استان برگزار می‌شود که در غرب مازندران با تیم‌های تنکابن و بابل به صورت دوره‌ای روبرو می‌شویم.

سیدی موسوی اذعان داشت: هفته نخست این رقابت‌ها جمعه 25 بهمن به میزبانی آمل در سالن ورزشی سرپوشیده شهدا برگزار می‌شود که در آن تیم‌های دختران آمل و تنکابن از ساعت 14 بعد از ظهر به مصاف یکدیگر می‌روند.

وی با اشاره به برنامه هفته دوم خاطرنشان کرد: در این هفته که روز دوم اسفند ماه دنبال می‌شود بابل میزبان بوده و دو تیم بسکتبال نوجوانان آمل و بابل از ساعت 11 صبح به مصاف هم می‌روند.

معاون ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان آمل با اشاره به اینکه بسکتبالیست‌های این شهرستان در هفته سوم مسابقات میهمان تنکابن هستند، گفت: این دیدار روز نهم اسفند ماه دنبال می‌شود که در آن آمل از ساعت 14 بعد از ظهر به مصاف تنکابن می‌رود.

به گفته سیدی موسوی، مسابقات رده سنی بسکتبال نوجوانان طبق برنامه‌ریزی جدید فدراسیون است.