سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

حضور حماسی مازندرانی‌ها بر سر صندوق‌های رای - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور حماسی مازندرانی‌ها بر سر صندوق‌های رای


به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر، یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا با حضور پرشور و حماسی ملت غیور ایران اسلامی آغاز شد.

مردم ولایی استان علویان و شهید پرور و همیشه در صحنه مازندران بار دیگر با حضور بی‌نظیر خود، درحال خلق حماسه‌ای دیگر در صندوق های اخذ رای هستند.

برخی از شعب اخذ رأی در استان مازندران شاهد حضور زودهنگام  رأی‌دهندگان این استان پیش از آغاز رسمی فرآیند رأی‌گیری بود.

تبلیغات پرشور نمایندگان قبل از رای‌گیری نویدبخش حضور پررنگ مردم بر سر صندوق‌های رای بود که در حال حاضر شاهد حضور حماسی مردم بر سر صندوق‌های رای هستیم.

یکی از شعبه‌های اخذ رای در امام زاده عباس (ع) ساری قرار دارد که از ساعات اولیه را‌ گیری حضور پرشور شهروندان ساری در این مکان به نمایش گذاشته شد.

رای‌دهندگان از تمامی اقشار جامعه بر سر صندوق‌های رای حاضر شدند و حتی کارگران و کشاورزان با لباس‌های کار خود در این حضور حماسی شرکت کردند.

کودکانی که همراه پدران و مادران خود در این رای‌گیری حضور پیدا کردند، رای والدین خود را به صندوق ریختند و آمادگی خود را برای حضور در حماسه های دیگر اعلام کردند.

همه آمده‌اند ، زن و مرد پیر و جوان و بار دیگر با حضور چشمگیر خود ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های والای امام شهدا و مقام معظم رهبری بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی زدند.

رای اولی‌ها که بر سر صندوق‌های رای حضور یافته‌اند پس از انداختن رای در صندوق‌ها، نام خود را جزو پیشتازان و پیشقراولان حماسه سیاسی در دفتر ایزد منان ثبت و ضبط کردند.