جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

حضور با شکوه مردم در روز قدس پشتوانه مهم برای تیم مذاکره کننده هسته ای است - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور با شکوه مردم در روز قدس پشتوانه مهم برای تیم مذاکره کننده هسته ای است

حضور با شکوه مردم در روز قدس پشتوانه مهم برای تیم مذاکره کننده هسته ای است


معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران حضور مردم صبور و شایسته مازندران را در راهپیمایی روز قدس پشتوانه مهمی برای تیم مذاکره هسته ای دانست.

حضور با شکوه مردم در روز قدس پشتوانه مهم برای تیم مذاکره کننده هسته ای است

علیرضا یونسی در جمع راهپیمایان ساروی افزود : بی دلیل نیست که قدرتهای ظالم جهانی در قالب 1 + 5 امروز با پای خود به میز مذاکره برگشته اند و اینبار نبرد حق با باطل و در نبردی نابرابر در قالب جنگ نرم و به اصطلاح میز مذاکره جلوه گر شده است.

وی با آرزوی موفقیت برای تیم مذاکره کننده هسته ای گفت : امروز دیگر از محور شرارت و گزینه نظامی گذشته خبری در میان نیست و در لحظات حساس از حیات تاریخی انقلاب مقدس اسلامی مجاهدان مبارزه در جبهه دیپلماتیک شجاعانه ، مومنانه ، متعهدانه و با پایداری و استقامت و مقاومتی مثال زدنی به مبارزه طاقت فرسا در جهت دفاع جانانه از حقوق این ملت مقاوم ، مظلوم و خدایی مشغول اند .

وی گروههای تکفیری و داعش را در راستای تحقق تفکر شوم اسرائیل برای تفرقه و تجزیه کشورهای اسلامی خواند و گفت : استکبار جهانی همه توان خود را بکار گرفته تا چهره اسلام نبوی و اسلام علوی را که تجلیگاه حقیقی آن انقلاب اسلامی است را با خلق گروههای وابسته ، متحجر ، قاتل ، حیوان صفت با اندیشه های شیطانی همچون طالبان ، القاعده ، داعش خدشه دار نماید و از این طریق میان مسلمانان جهان اختلاف بیاندازد تا حاشیه امنی را برای اسرائیل غاصب فراهم نماید .

وی تاکید نمود : روز قدس ثابت کردکه والله خیر الماکرین خداوند مکر مکاران را به خودشان بر می گرداند و همواره از دینش به وسیله صالحان زمین حمایت و مواظبت خواهد کرد که نمونه بارز این حمایت و مواظبت در روز قدس تجلی می یابد.

وی افزود: ملت شریف ما در روز قدس به خیابانها آمدند تا این حقیقت را با زبان جان و ندای زبان سر به جهانیان برسانند که میراث دار واقعی هابیلیان تاریخ در مبارزه با قابیلیان هستند.

یونسی تاکید کرد : مردم ما در روز قدس فریاد حق طلبی ،دفاع از حق در مقابله با باطل را از عمق جان فریاد زدند و نوید گر این پیام قرآنی شدند که حق در مبارزه با باطل همیشه پیروز است .

وی تصریح نمود : امروز ایران اسلامی پرچمدار آزادگان عالم است و امروز همه آزادگان و جوانمردان و محرومان و ستمدیدگان عالم از هر صنف و جنس و سن ، حوزه جغرافیایی و طبقه اجتماعی ایران را علمدار آزادگی ، شرافت ، فضیلت و پاکی در جهان در مقابله با باطل می دانند.

 

منبع: ایرنا