جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

حضور بانوان اسکواش‌کار کشور برای نخستین‌بار در مسابقات جهانی - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور بانوان اسکواش‌کار کشور برای نخستین‌بار در مسابقات جهانی

نائب رئیس بانوان فدراسیون اسکواش از حضور بانوان اسکواش‌کار در مسابقات جهانی برای نخستین‌بار خبر داد و افزود: دو اسکواش‌کار روز سه‌شنبه عازم لهستان می‌شوند.

حضور بانوان اسکواش‌کار کشور برای نخستین‌بار در مسابقات جهانی

الهام شیرزاد در حاشیه افتتاحیه مسابقات کلوز ستلایت اسکواش بانوان در ساری در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس اظهار کرد: این مسابقات با رنکینگ بین‌المللی و با حضور 53 ورزشکار به میزبانی ساری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این بازی‌ها از امروز آغاز می‌شود و تا سه‌شنبه ادامه دارد، افزود: بانوان ورزشکار از ساری، البرز، مرکزی، یزد، کیش، گلستان، تهران، اصفهان و آران و‌بیدگل در این مسابقات حضور دارند.

شیرزاد از حضور آرزو موسوی‌نژاد، تابا تقوی، آیلی نیری و فرشته اقتداری در این مسابقات خبر داد و تصریح کرد: این چهار نفر از بانوان ورزشکار اسکواش دارای رنک اول کشور هستند.

نائب رئیس بانوان فدراسیون اسکواش با اعلام اینکه آیلی نیری و فرشته اقتداری سه‌شنبه عازم لهستان هستند، خاطرنشان کرد: برای نخستین‌بار بانوان اسکواش‌کار کشور به مسابقات جهانی اعزام می‌شوند.

به گزارش فارس مسابقات کلوز ستلایت اسکواش با رنکینگ بین‌المللی از امروز 10 مرداد ماه آغاز می‌شود و تا سه‌شنبه 12 مرداد ادامه دارد.

جایزه این مسابقات 5 هزار دلار است که بین نفرات اول تا چهارم تقسیم می‌شود.