جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

حضور آمل در نمایشگاه تاکسیرانی کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور آمل در نمایشگاه تاکسیرانی کشور

اکبر کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل اظهار داشت: این سازمان در نخستین نمایشگاه تاکسی و تاکسیرانی کشور حضوری فعال دارد و با اختصاص یک غرفه به شهر آمل، برنامه‌های فرهنگی و فعالیت‌های اجرا شده خود را به نمایش می‌گذارد.

سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری آمل افزود: این نمایشگاه در محل هتل المپیک تهران در حال برگزاری است و دستاوردهای سازمان تاکسیرانی شهر آمل نیز در این مکان به نمایش گذاشته شده است.

کریمی با اشاره به ساخت میدان شش بهمن عنوان کرد: این پروژه ظرف مدت 50 روز با هزینه سه میلیارد ریالی و با تلاش شبانه‌روزی به اتمام رسیده است.

وی یادآور شد: سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری آمل به عنوان مجری این طرح تلاش کرده است با نمادها و نمایه‌های مذهبی با استفاده از 12 عدد طاق با رگه‌های مذهبی نماد عروج آسمانی شهدای شش بهمن آمل را به تصویر بکشد.

کریمی اظهار داشت: استفاده از کاشی‌های سنتی ویژه با رنگ‌های لاجوردی و فیروزه‌ای، ساخت حوض میانی با استفاده از نمادهای پل معلق آمل، جنگل‌های آمل، پل دوازده چشمه و خیابان‌های شهر آمل بخشی از حماسه و زیبایی‌های این شهر را به تصویر کشیده است.

وی با اشاره به این‌که از نورپردازی ویژه برای نشان دادن بناهای این میدان استفاده شده است، گفت: در این میدان تصاویر شهدای شش بهمن، علمای شهر، آثار باستانی و تاریخی منحصر به فرد و امامزادگان شهر آمل نقش بسته است.