رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

حسینی: انقلاب اسلامی قابل قیاس با هیچ انقلابی نیست - نمایش محتوای خبر

 

 

حسینی: انقلاب اسلامی قابل قیاس با هیچ انقلابی نیست

سید ابراهیم حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان بابل اظهار داشت: هر ساله مردم شریف ایران در سالگرد پیروزی غرورآفرین انقلاب شکوهمند اسلامی با همت و جدیت برنامه‌های متنوع فرهنگی هدفدار را به زیباترین شکل ممکن به مرحله اجرا در می‌آورند.

وی افزود: از آنجایی‌که ویژگی‌های انقلاب اسلامی را نمی‌توان با هیچ انقلابی در دنیا مقایسه کرد، اظهار داشت: مردم غیور و دین باور ایران اسلامی برگرفته از آموزه‌های عاشورا و اهداف متعالی آن در راستای احیای دین جد بزرگوار سالار شهیدان و ترویج کتاب و سیره نبوی با اهدای هزاران آلاله امانت گران‌بهای پیامبر اعظم (ص) را قدر شناسی کردند.

وی ادامه داد: پایگاه مردمی و پشتوانه محتوایی انقلاب اسلامی، ایران سربلند را به الگوی همه ملل آزادی‌خواه و حق طلب جهان مبدل ساخت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل اظهار داشت: فرهنگ عاشورا و اهداف متعالیه سالار شهیدان همان خون تازه و جاری سیدالشهدا (ع) است که در پیکره هستی تا قیام قیامت درس آزادگی، انسایت و ایثار و اخلاص و تلاش و مجاهدت را در راه رسیدن به بی‌نهایت زیبایی و صلح آرامش و همچنین مدینه فاضله کرامت به جمیع انسان‌ها ارزانی دارد.

حسینی اجرای برنامه‌های شعر با حضور شاعران برتر استان در مجتمع فرهنگی ـ سینمایی، برگزاری جنگ شادی در هلال‌احمر و سینما آزادی بابل، برگزاری مسابقه نقاشی و خوشنویسی در هلال‌احمر و گنجینه بابل، نمایشگاه کتاب در سطح شهرستان در میدا‌ن‌های ولایت و کشوری و برگزاری ویژه برنامه سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را از برنامه‌های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در دهه فجر اعلام کرد.