سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

حریم راه های مازندران ساماندهی شود - نمایش محتوای خبر

 

 

حریم راه های مازندران ساماندهی شود

به گزارش خبرنگار مهر، لطف الله عباسی صبح شنبه در گفتگو با خبرنگاران از استقرار 20 گشت ويژه راهداري در ايام تعطيلات عيدفطر در سطح محورهاي ارتباطي استان خبرداد و افزود:محورهاي ارتباطي مازندران همواره در طول سال علي الخصوص ايام تعطيلات از حجم بالاي مسافر و گردشگر برخوردار بوده ، لذا ايمن سازي و روان سازي ترافيك در محورها جزء وظايف اصلي و مهم كاري اين اداره كل به حساب مي آيد.

وي ضمن اشاره به تعطيلات عيد فطر و شروع موج دوم سفرهاي تابستاني تصريح کرد : اين اداره كل به منظور كنترل و نظارت بر گشتهاي راهداري ادارات تابعه با هدف برقراري ترافيك روان  و ايمن 20 گشت ويژه راهداري را به مدت پنج روز كاري در سطح چهار محور ارتباطي و شرياني خود شامل محورهاي  هراز ، سوادكوه ، كندوان و ساري _ كياسر اعزام کرده است.

عباسي ضمن اشاره به حفظ و پاكسازي حريم راههاي استان توسط كاربران جاده اي ، از دستفروشان حاشيه راهها خواست به دليل تردد بالاي خودروها، حتما با رعايت محدوده حريم راهها از بروز وقايع احتمالي براي خود و مسافران جلوگيري کنند.

وي از كليه كاربران جاده اي تقاضا نمود تا با رعايت قوانين و مقررات و سرعت مطمئنه احتياط را سرلوحه كار قرار داده و با گوش سپردن به نكات راهداران و مامورين پليس راه سفر خوشي را براي خود و ديگران رقم بزنند.

مدير راهداري راه و شهرسازي مازندران در خاتمه يادآور شد : كاربران جاده اي مي توانند قبل از عزيمت به مقصد خود از طريق شماره تلفن 141 (گويا ) و 33322320 (شبانه روزي) و همچنين سامانه پيام كوتاه 10000141 از وضعيت جاده هاي مازندران در طول شبانه روز مطلع شوند.