جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

حرکت در حوزه اقتصاد و فرهنگ نیازمند عزم ملی است - نمایش محتوای خبر

 

 

حرکت در حوزه اقتصاد و فرهنگ نیازمند عزم ملی است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام ناصر شکریان بعد از ظهر امروز در چهل و پنجمین جلسه شئون فرهنگی و مناسبتهای مذهبی اظهار داشت: با توجه به پشت سر گذاشتن مراسم معنوی اعتکاف و رشد 11در صدی شرکت کنندگان در سال93 نسبت به سال 92 باید تلاش کنیم تا زمينه رشد بيشتر اين مراسم معنوي در استان فراهم شود.
وی ضمن گزارش عملکرد از مراسم معنوی اعتکاف خاطر نشان کرد : با توجه به افزایش چشمگیر استقبال کنندگان از این مراسم معنوی تعداد370 نفر مبلغ بومي بومی ،  11 روحانی متخصص و 2 روحانی خارجي از کشورهای هند و تایلند به اماکن اعتکاف اعزام شدند.

شکريان با اشاره به برگزاري مراسم اعتکاف در 256 مسجد استان ادامه داد: تعداد دو هزار جلد کتاب خاطرات معتکفین و تعداد هزار جلد ویژه نامه مهدوی اعتکاف، 12 هزار جلد بروشور ، به همراه مسابقه خاطره نویسی بین معتکفین توزيع شد.

وي اضافه کرد:‌ براي اولين بار در استان با مساعدت نماینده ولی فقیه در مازندران و استانداری استان و اداره کل تبلیغات اسلامی لوح یادبود برای تمام شرکت کنندگان در این مراسم معنوی اهداء شد.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان در پایان به توجه بشتر به فعالیت های ماه مبارک رمضان ،  شبهای قدر ، راهپیمایی روزجهانی قدس اشاره کرد و افزود : در ماه بسیار عزیزی هستیم که درهای رحمت از سوی خدا باز می شود پس باید قدر این فرصت الهی را بدانیم و در راستای تحقق شعار سال با عزم ملی و مدیریت جهادی در حوزه اقتصاد و فرهنگ قدم های خوبی برداریم.