رونق تولید ملی | دوشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۸

حرکت انقلابی ملت ایران همانند حماسه فتح خرمشهر ادامه دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

حرکت انقلابی ملت ایران همانند حماسه فتح خرمشهر ادامه دارد

یدالله اکبرزادهˈ روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا افزود: حماسه غرورآفرین آزاد سازی خرمشهر به دست رزمندگان اسلام افتخاری بزرگ برای همه ملت ایران است واین مهم در تاریخ انقلاب نهادینه شده وفراموش شدنی نیست.

وی با اشاره به اینکه ایمان و تقوا پشتوانه رزمندگان اسلام در خلق حماسه عظیم فتح خرمشهر بوده است، ادامه داد: بهره گیری از قدرت الهی زمینه پیروزی رزمندگان را در عملیات بیت المقدس فراهم کرد و این حماسه بسیار عظیم خلق شد.

فرماندار آمل، با بیان اینکه ایران اسلامی در طول 34 سال گذشته شاهد تحولات زیادی در عرصه های مختلف داخلی و بین المللی بوده است، افزود: مردم در انقلاب 1357 با ایستادگی در برابر قطب های استعماری و صیانت از نهال نوپای انقلاب در مقابل دشمن قدعلم کردند.

اکبرزاده اضافه کرد: مقاومت جانانه در برابر تهاجم نظامی مزدوران رژیم بعثی عراق و نثار خون ده ها هزار شهید جان برکف مصداق بارز و عینی از خلق حماسه سیاسی از سوی مردم بوده است.

فرماندار آمل ادامه داد: در دوران فعلی با تغییر سنگر از جبهه به دانشگاه ، جهادگران علمی و داشمندان جوان هسته ای ایران توانستند با پشتوانه مستحکم ولایت فقیه و خودباوری کشور را در شمار شش قدرت هسته ای دنیا قرار دهند.

اکبرزاده، انتخابات خرداد ماه سال 92 را نقطه اوج حماسه سیاسی در انقلاب اسلامی دانست و افزود: حضور پرشور، آگاهانه، با بصیرت و هدفمند مردم در صحنه انتخابات خلق حماسه جاودانه دیگری برپیکره تنومند نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

وی با بیان اینکه همه ما وظیفه داریم ادامه دهنده راه شهدا باشیم یادآوری کرد: رشادت و جانفشانی رزمندگان دلاور باعث شد تا امروز کشورمان با عزت و سربلندی در مقابل زورگویان قرار گیرد.