جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

حرف حساب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

حرف حساب

عوامل:کارگردان:امید طالبی
تهیه کننده:مهدی حاجی زاده
مدیر تولید:حسن خاکی
نویسنده:لطف الله سعیدی فر
تصویر،تدوین و گرافیک:امید طالبی
نور و صدا:صابرمعلم کلایی

مجلس در نظام جمهوری اسلامی ایران از اهمیت ویژه و والایی برخوردار بوده و محور بسیاری از تصمیم‌گیری‌ها، قانون‌گذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌هاست و چراغ هدایت دولت و ملت را به دست دارد. مجلس، پایگاه اساسی نظام و مردم و مایه حضور و مشارکت واقعی مردم در تصمیم‌گیری‌ها و مظهر اراده ملی است.
درباره قداست، اهمیت و جایگاه حساس و سرنوشت‌ساز مجلس و نقش آن در صلاح و فساد جامعه و کشور و نظارت بر کارها و اصلاح امور و برخورد قاطع و دلسوزانه با مسائل کشور، اصول مصرح در قانون اساسی در مورد مجلس، بیانات رهبر کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) و بیانیه‌ها و سخنان رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت‌الله‌ العظمی امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی)، بهترین دلیل و گواه است.
انتخابات مجلس بهانه‌ای است برای بسط و تعمیم گفتمان «عدالت و پیشرفت». محصولی از گفتمان اندیشه ها تا بهره گیری از این تعامل توسعه اجتماعی و سیاسی را در جامعه تایید و تضمین کند.
هر دوره از انتخابات نمادی از اجماع افکار مختلف سیاسی به منظور رشد و بالندگی اجتماعی است که باید به امانت به نسل آینده کشور واگذار شود نسلی که در سایه بسط و تعمیم گفتمان اندیشه ها متضمن استمرار آرمان های انقلاب خواهد بود در نتیجه جامعه ای متمدن و مترقی با تاسی از عقلانیت سیاسی مذهبی در جامعه شکل پیدا خواهد کرد جامعه ای که می تواند با این نوع عملکرد نه تنها رشد فراگیری در منطقه بلکه در سطح بین الملل داشته باشد.
برنامه حرف حساب در ارتباط به اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی بر روی آنتن می رود.

 

سال تولید: 1398