جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

حرف‌های انتخاباتی ترامپ منقضی شد/ بسیج مهر ابطال به اظهارات ترامپ می‎زند - نمایش محتوای خبر

 

 

حرف‌های انتخاباتی ترامپ منقضی شد/ بسیج مهر ابطال به اظهارات ترامپ می‎زند

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: با وجود بسیج، دل‌نگرانی از حماقت ترامپ نداریم هر چند تاریخ مصرف این اظهارات به اتمام رسید.

حرف‌های انتخاباتی ترامپ منقضی شد/ بسیج مهر ابطال به اظهارات ترامپ می‎زند

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی در دیدار با دانشجویان استان به مناسبت هفته بسیج، با اشاره به اقدامات انجام شده توسط بسیجیان در کشور، اظهار کرد: بسیج شجره مبارکی است که تنومند شده و در سال 67 امام راحل دستور تشکیل بسیج طلاب و دانشجویی را صادر کردند.

وی تصریح کرد: بسیج در حال حاضر تبدیل به یک نیروی جهانی شد، امروز این نیروی جایگاه جهانی خود را به دست آورد و دشمنان ما امروز از جایگاه بسیج در هراس هستند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اعلام اینکه با وجود بسیج تحول اساسی در جهان و انقلاب اسلامی به وجود آمد، افزود: دشمن با همه امکانات و با تمام قدرت به دنبال حذف بسیجیان است.

این مسؤول یادآور شد: امام راحل به ترویج فرهنگ اسلامی زمینه‌ای را فراهم کرد که پایه‌های ظلم را جهان لرزاند.

طبرسی با اشاره به تلاش‌های که امام راحل برای به ثمر رساندن انقلاب اسلامی انجام دادند، افزود: براندازی حکومت شاهنشاهی معجزه الهی بود، در حال حاضر انقلاب اسلامی برای بقاء نیاز به نیرو دارد که این مسؤولیت در حال حاضر بر عهده بسیجیان است.

وی خاطرنشان کرد: بسیجیان طلاب و دانشجویی رسالت ویژه‌ای دارند که رهبر انقلاب اسلامی این رسالت را به خوبی برای بسیجیان ترسیم کردند.

نماینده ولی فقیه در مازندران تأکید کرد: انقلاب اسلامی ایران باید به خوبی حفظ شود، مردم ما باید میراث‌دار انقلاب اسلامی باشند نه میراث‌خوار به این دلیل که برای حفظ این میراث گرانقدر بهایی سنگینی به نام خون شهید دادیم.

این مسؤول تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران قائم به شخص نیست، برخی‌ها این تفکر را داشتند که بعد از امام راحل می‎توانند برنامه‌های خودشان را اجرا کنند ولی بعد از امام راحل مجلس خبرگان رهبری با معرفی رهبر انقلاب اسلامی ایران، شاهد مدیریت قوی ایران اسلامی در جهان هستیم.

طبرسی با اشاره به حضور پرشور مردم اقصی نقاط جهان در مراسم اربعین، گفت: افراد شرکت‌کننده در اربعین همه بسیجیانی هستند که به عشق مولای ما امام حسین (ع) با پای پیاده در کربلا حضور یافتند.

وی ادامه داد: نکته مهم‌تر اینکه تأمین امینت و آذوقه این همه زائر توسط بسیجیان انجام شد، در حال حاضر در سوریه و عراق هم بسیجیان در حال مبارزه با دشمن هستند.

امام جمعه ساری با اشاره به اظهارات انتخاباتی ترامپ، تصریح کرد: ترامپ برای برتری در انتخابات مجبور به این اظهارنظر بود، از طرفی اگر بخواهد این اظهارات خود را عملیاتی کند در جهان با نیروی به نام بسیجی مواجه است و کاری نمی‎تواند از پیش ببرد.

این مسؤول در ادامه خطاب به دانشجویان بسیجی، خاطرنشان کرد: اقدامات حوزه بسیج سازندگی بسیار ارزشمند است که نباید به راحتی از کنار این اقدام ارزشمند بگذریم.

طبرسی یادآور شد: حضور بسیجیان دانشجو در مناطق محروم به برکت انقلاب اسلامی ایران انجام می‎شود و باید قدر این نعمت الهی را بدانیم.

وی در پایان گفت: بسیجیان در خودسازی و تزکیه نفس باید سرآمد همه باشند و به دنبال اجرای اسلام حقیقی باشیم.