جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

حدود 95درصد چاه های مازندران کمتر از 20 متر عمق دارند - نمایش محتوای خبر

 

 

حدود 95درصد چاه های مازندران کمتر از 20 متر عمق دارند

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران از وجود 85 هزار چاه آب مجاز در استان خبر داد و گفت : 80 هزار حلقه از این چاه ها کمتر از 20 متر عمق دارند .

حدود 95درصد چاه های مازندران کمتر از 20 متر عمق دارند

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران ، محمد ابراهیم یخکشی در نشست اعضای هیات مدیره سازمان های مردم نهاد زیست محیطی مازندران افزود : در بخش کمی و کیفی بخش آب مازندران دچار آسیب پذیر بسیار زیادی است .
وی کمک و همراهی سازمان های مردم نهاد را برای جلوگیری از افزایش این مشکلات حائز اهمیت دانست و ادامه داد : اگر کمک این نهاد ها نباشد مطمنا مشکلات حوزه آب چند برابر خواهد شد .
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران گفت : نشست با سازمان های مردم نهاد بخشی از نیاز جدی و ضروری مدیریت امروز آب کشور است که ما در اجرا نمی توانیم از آن صرف نظر کنیم .
وی افزود : گفت و گو با سازمان های مردم نهاد ، نظارت و ارزیابی آنها از عملکرد و رفتار سازمانی ما زمینه ارتقاء بخش مدیریت منابع آب را که همان مدیریت یکپارچه منابع آب است ، فراهم می کند .
مسئولان اجرایی تشکل های مردم نهاد زیست محیطی مازندران در این نشست با ابراز نگرانی از وضعیت سفره آب زیرزمینی در کشور و استان بر ضرورت جلوگیری از حفر چاه های غیر مجاز و رفع آلودگی دریای خزر تاکید کردند.
45 سازمان مردم نهاد زیست محیطی در مازندران فعالیت می کنند .