جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

حدود 60 درصد گلزارهای شهدای کشور ساماندهی شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

حدود 60 درصد گلزارهای شهدای کشور ساماندهی شدند

به گزارش روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران ، ˈ سید حسین هادیانیˈ در گردهمایی منطقه ای معاونان عمران و مسکن بنیاد شهید و امور ایثارگران استانهای مازندران، گیلان ،سمنان،قزوین ، قم، تهران شرق ،زنجان و البرز که در ساری برگزار شد ، اعلام کرد: 11 هزار و 26 گلزار شهدا شامل 121 هزار و 118 مزار عملیات ساماندهی آنها انجام شده است .

وی ادامه داد: با تخصیص اعتبار لازم براساس اولویت ها ساماندهی گلزارهای شهدای باقیمانده انجام شود .

تمامی تلاش ما این است که اعتبار تخصیصی به ترتیب اولویت گلزارها ساماندهی شوند.

معاون عمران و مسکن بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور مناسب سازی شهری بمنظور رفع مشکلات ایثارگران بویژه جانبازان را از اولویت های این نهادنام برد و گفت: رای زنی با سازمانها و ادارات مختلف منتج به موفقیت ها و پیشرفت های خوبی دراین بخش شده است .

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران نیز دراین گردهمایی به وجود یکهزار و 592 گلزار شهدا به تعداد ده هزار و 204 مزار در استان اشاره کرد و گفت: تاکنون 43درصد این گلزارها ساماندهی شده اند .

ˈعباسعلی رضاییˈ گفت: ساماندهی 13درصد گلزار شهدای مازندران هم اکنون در دست اجرا است که با تامین اعتبار مورد نیازاین طرحها به اتمام خواهند رسید .

گردهمایی منطقه ای معاونان عمران و مسکن بنیاد شهید و امور ایثارگران استانهای مازندران ، گیلان ،قزوین ، قم ، سمنان ، تهران شرق ، زنجان و البرز به منظورهم اندیشی ، تبادل نظر و انتقال تجربیات سی ام اردیبهشت در ساری برگزار شد .