جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

حدود 400 واحد صنفی مختلف ساری در ماه رمضان تعزیر شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

حدود 400 واحد صنفی مختلف ساری در ماه رمضان تعزیر شدند

اسماعیل هادی نژادˈ روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: پرونده واحدهای صنفی متخلف به ارزش دو میلیارد و 628 میلیون ریال برای رسیدگی بیشتر و صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان که از چهارم ماه تیر آغاز شده بود ، هجدهم ماه مرداد پایان یافت.

وی هدف از اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان را تامین کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم و جلوگیری از برخی تخلفات احتمالی ذکر کرد و اظهار داشت: در اجرای این طرح ، بازرسان اداره صنعت ، معدن و تجارت ساری با همکار مجمع امور صنفی به طور مستمر از واحدهای صنفی این شهرستان نظارت و بازرسی داشتند و با متخلفان نیز برابر قانون بشدت برخورد کردند.

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت ساری کالاهای مشمول طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان را شامل مواد غذایی از جمله مواد پروتئینی ، انواع شیرینی، میوه ، خرما و مواد لبنی معرفی کرد.

هادی نژاد بیشترین تخلف واحدهای صنفی در ماه مبارک رمضان را مربوط به بخش مواد غذایی و خوار و بار اعلام کرد و گفت: واحدهای صنفی متخلف به علت گرانفروشی ، درج نکردن قیمت و تقلب در کسب تعزیر شدند.

وی از اقشار مختلف مردم خواست هرگونه تخلف اقتصادی را از طریق تماس با شماره تلفن گویای 124 ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اطلاع دهند تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.