سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

حدود 400 واحد صنفی متخلف در ساری شناسایی شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

حدود 400 واحد صنفی متخلف در ساری شناسایی شدند

ˈاسماعیل هادی نژادˈ روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: پرونده واحدهای صنفی متخلف به ارش 97 میلیون ریال برای رسیدگی بیشتر و صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

وی مجموع بازرسی های صورت گرفته از واحدهای صنفی ساری و میاندرود در ایام تعطیلات نوروزی را بیش از دو هزار و 500 مورد ذکرکرد و افزود: با هدف جلوگیری از برخی تخلفات احتمالی و تامین کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم بویژه در ایام تعطیلات نوروزی ، واحدهای صنفی عرضه کننده پوشاک ، خواربار ،کیف و کفش ، قنادی ، مرغ و تخم مرغ و همچنین نانوایی ها ، تعویض روغن ، لوازم یدکی ، میوه و تره بار ، رستوران ها و پایانه های مسافربری مورد بازرسی قرار گرفت.

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت ساری هدف از اجرای طرح نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی را ایجاد آرامش بر فضای روانی جامعه در ایام پایانی سال ذکرکرد و اظهارداشت: بازرسان این نهاد با همکاری مجامع امور صنفی ، نظارت و بازرسی از تمامی واحدهای صنفی در طول سال را در دستور کار دارند.

هادی نژاد با بیان اینکه با متخلفان واحدهای صنفی و اخلالگران اقتصادی برابر قانون بشدت برخورد می شود ، گفت: با هدف ارایه خدمات مطلوب تر به مسافران و گردشگران نوروزی نسبت به تعیین کشیک های نوروزی واحدهای خدماتی ازجمله آپاراتی ها ، تعویض روغن و واحدهای خبازی اقدام شد.

وی افزود: با هدف تنظیم بازار یکصد تن سیب و پرتقال و همچنین 40 تن گوشت قرمز منجمد در ایام پایانی سال و همچنین در نمایشگاه های فروش بهاره کالا در بین مردم توزیع شد.

وی از اقشار مختلف مردم خواست هرگونه تخلف اقتصادی را از طریق تماس با شماره تلفن گویای 124 ستاد خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران اطلاع دهند تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.