جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

حدود 300 واحد صنفی در ساری و میاندرود به تعزیرات حکومتی معرفی شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

حدود 300 واحد صنفی در ساری و میاندرود به تعزیرات حکومتی معرفی شدند

پرونده این واحدهای صنفی متخلف به ارزش بیش از یکصد میلیون ریال برای رسیدگی بیشتر و صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

ˈ اسماعیل هادی نژاد ˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، مجموع بازرسی های صورت گرفته از واحدهای صنفی ساری و میاندرود در این مدت را 972 مورد اعلام کرد.

وی اظهار داشت : همچنین در این مدت 108 فقره گزارش مردمی در ارتباط با تخلف واحدهای صنفی ساری و میاندرود دریافت شد.

او با اشاره به در پیش بودن ایام پایانی سال افزود : همسو با اجرای طرح تنطیم بازار و تامین کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم ، نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی تشدید می شود.

هادی نژاد گفت : طرح نظارتی ویژه نوروز 93 از پانزدهم بهمن آغاز شد و تا پانزدهم فروردین سال آینده ادامه دارد.

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت ساری از برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در چند روز آینده در این شهرستان خبر داد و گفت: شهروندان می توانند کالاهای مورد نیاز خود را با 15 درصد تخفیف از قیمت بازار تامین و خریداری کنند.

وی با اشار به در پیش بودن تعطیلات نوروزی و تامین میوه مردم ، از مکان یابی مناسب برای توزیع میوه شب عید در ساری خبر داد و افزود : با اقدامات صورت گرفته از نیمه دوم ماه اسفند در بلوار داراب 20 متری دوم ، ابتدای بلوار امام رضا پارکینگ تجن ، بلوار کشاورز نبش شربتی ، بلوار امام رضا جنب هلال احمر ، جاده فرح آباد نرسیده به ششصد دستگاه ، بلوار طالقانی نبش باغ سنگ ، بلوار آزادی روبروی مخابرات و بلوار کشاورز پارک شمس میوه شب عید مردم توزیع خواهد شد.

او ادامه داد: تاکنون حدود 45 هزار سبد کالا در ساری و میاندرود در بین گروه های هدف توزیع شد.

هادی نژاد گفت : با هدف ارایه خدمات مطلوب تر به مردم علاوه بر فروشگاه های تعاونی مصرف کارکنان دولت ، کارگران ، رفاه ، اتکا ، بهزیستی و کمیته امداد، برخی از فروشگاه های بزرگ سطح شهرستان ساری و میاندرود نیز کار توزیع سبد کالا را بر عهده دارند.

وی از اقشار مختلف مردم هرگونه تخلف صنفی را از طریق تماس با شماره تلفن گویای 124 ستاد خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران اطلاع دهند تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.