سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

حدود 16 هزار مسافر نوروزی در اماکن اقامتی جویبار سکنی گزیدند - نمایش محتوای خبر

 

 

حدود 16 هزار مسافر نوروزی در اماکن اقامتی جویبار سکنی گزیدند

امید نیک نژادˈ روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: ازاین تعداد مسافر 63 خانوار به تعداد 285 تن در 20کلاس درس اسکان شهرستان جویبار اقامت کردند.

وی با اشاره به وجود 11 مجتمع تفریحی و توریستی در ساحل دریای شهرستان جویبار ، افزود: دو هزارو 639 خانوار به تعداد 11 هزار و 251 تن دراین مجتمع ها اقامت کردند.

فرماندار شهرستان جویبار به سکنی گزیدن 431 خانوار به تعداد دو هزارو 49 تن در زائرسراهای اماکن زیارتی شهرستان بعنوان بخش دیگری از مکانهای اقامتی جویبار یاد کرد .

وی اظهارداشت: همچنین یکهزارو 548 تن در کمپهای اقامتی مسافران نوروزی جویبار اقامت کردند.

نیک نژاد به اقدامات خوب شهرداری جویبار در ایجاد فضاهای اقامتی در ساحل چپکرود اشاره کرد و گفت: برخی ازمسافران نوروزی نیز این مکانها را برای استقرار و اقامت برگزیدند.

وی در مورد تعداد ورودی و اسکان مسافران نوروزی امسال جویبار درمقایسه با سال گذشته گفت: در این بخش رشد 30درصدی را شاهد بوده ایم.

فرماندار جویبار از آمادگی این شهرستان برای اسکان مسافران نوروزی دیگر شهرستانها که با کمبود فضای اسکان مدارس مواجه هستند خبرداد.

وی به برنامه ریزی و اتخاذ تدابیر ویژه برای روز 13 فروردین بعنوان روز طبیعت خبرداد و گفت: پلیس راه ، هلال احمر و دستگاههای ذیربط برای انجام وظیفه دراین روز آمادگی کامل دارند.