سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

حدود یکهزار و 500 مبلغ به محافل حسینی مازندران اعزام شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

حدود یکهزار و 500 مبلغ به محافل حسینی مازندران اعزام شدند

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت که همزمان با فرا رسیدن ماه محرم الحرام ، یکهزار و 456 مبلغ به مساجد شهری و روستائی استان اعزام شدند.

حدود یکهزار و 500 مبلغ به محافل حسینی مازندران اعزام شدند

حجت الاسلام ناصر شکریان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : از این تعداد یکهزار و 33 مبلغ مرد و 156 مبلغ هم زن هستند.
وی ادامه داد : همچنین 400 مبلغ مرد و 38 مبلغ زن اعزامی از دفتر تبلیغات اسلامی قم برای استان مازندران هستند و بقیه در استان حضور داشتند.
شکریان گفت : با هماهنگی های انجام شده با نیروی انتظامی ، طرح همیاران پلیس نیز در محرم از سوی هیات های مذهبی برای برگزاری هر چه بهتر مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان به خصوص ساماندهی دسته های عزاداری تشکیل می شود.
وی افزود : همچنین با هماهنگی های به عمل آمده ستاد امر به معروف و نهی از منکر دادگستری مازندران 700 همیار محرم را برای همکاری با هیات های مذهبی استان ساماندهی کرده است.
شکریان از همه مبلغان خواست تا هدف اصلی قیام امام حسین(ع) را برای مردم تشریح کنند و به خصوص مطالبی که ارائه می دهند برای جوانان تحصیل کرده اغنا کننده باشد.
وی گفت : انتظار می رود مبلغان در طرح مسائلی که آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد اهتمام جدی داشته باشند چرا که ایام محرم الحرام فرصت مناسبی است که به علت فراگیر بودن مخاطبین در کاهش آسیب های اجتماعی تاثیرگذار باشند.