سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

حدود نیم کیلو گرم طلا و جواهرات از سارقان منزل در بابل کشف شد - نمایش محتوای خبر

 

 

حدود نیم کیلو گرم طلا و جواهرات از سارقان منزل در بابل کشف شد

به گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی مازندران، سرهنگ ˈعلیرضا فقیهˈ افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهر بابل و سرقت جواهر آلات از منازل شهروندان، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و استفاده از شگرد های خاص پلیسی دریافتند که سه نفر قصد فروش مقادیر زیادی جواهرات مسروقه را دارند.

فرمانده انتظامی بابل گفت: ماموران در ادامه تحقیقات با شناسایی متهمان به سرقت و تعقیب و مراقبت از این افراد دریافتند، متهمان اموال مسروقه را در یک واحد صنفی عرضه محصولات پروتئینی جاسازی کردند.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با هماهنگی مرجع قضایی در عملیات ویژه پلیسی هر سه متهم را دستگیر و در بازرسی از واحد صنفی مورد نظر بیش از 452 گرم طلا و جواهر مسروقه را از متهمان کشف و ضبط کردند.

سرهنگ فقیه گفت: متهمان با اعتراف به بزه انتسابی به سرقت 300 گرم طلا از منزل فردی در تهران نیز اقرار کردند.

فرمانده انتظامی بابل با اشاره به روزهای پایانی سال و فرارسیدن ایام نوروز و افزایش مسافرت ها، به خانواده ها هشدار داد تا با نصب تجهیزات ایمنی و رعایت مسائل امنیتی اموال خود را در برابر سرقت حفظ کنند و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را فوری به پلیس 110 اعلام کنند.