جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

جهش - نمایش محتوای صدا

 

 

جهش

Loading the player...
جهش

عنوان برنامه ای با ساختار پیامی-روایی و با هدف اطلاعاتی-آموزشی ،به تهیه کنندگی مینا اسد الهی است که یکشنبه ها ، از ساعت 12:30 به مدت 30 دقیقه از صدای مرکز مازندران پخش می شود.
این برنامه که با رویکرد علمی و فرهنگی به مسائل علمی و صنعتی و کشاورزی استان می پردازد؛ در هر برنامه حداقل یک نخبه یا مخترع یا محقق که در سطح ملی و بین المللی موفقیت داشتند حضور می یابند.
بخش های متنوع برنامه عبارتند از:
1-آرم:آرم جهش یک آرم کوتاه و ساده ست که با موسیقی های علمی تهیه شده است.
2-مهمانان: د رهر برنامه حداقل یک مهمان حضور دارد. این مهمان از نخبگان و مخترعان و محققان و دانشمندان مازندرانی ست. یا اینکه ممکن است مازندرانی نباشد اما در استان مازندران دست به کاری علمی و تولیدی موفق زده که تبعات مثبت آن در استان و یا کشور مطرح شده. البته از آنجا که مازندران یک قطب کشاورزی ست جدیدترین یافته ها تولیدات و اختراعات مربوط به  این حوزه بیشتر پرداخت می شود. بخش های پزشکی و شیمی و برق و الکترونیک و تولیدات نانو از سایر بخش های برنامه ست.
3-خبرهای استان: در این بخش به  خبرهای فرهنگی و علمی استان پرداخته می شود ؛ مانند: سمینارها، همایش ها و کارگاههای آموزشی .

4-معرفی محصولات دانش بنیان : با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب بر فعالیت شرکت های دانش بنیان و توجه بیبشتر به پارک علم و فناوری از آنجا که در استان حدود 70 شرکت دانش بنیان دست به اختراع و تولید زده اند با هماهنگی این سازمان، تولیدات و اختراعات جدید معرفی می شوند.

5-گزارش: در گزارش برنامه رویداد های علمی فرهنگی و صنعتی و همایش های که با مضامین و عناوین مختلف برگزار می شوند پوشش داده می شود .

 

تاریخ تولید: 1394

نویسنده: مینا اسدالهی
گوینده:مجید مجیدی
گزارشگر:هدا روشن بخش
صدابرداران:میرقربان نژاد- علی احمد پور-نژاد احمد-حق شناس-سامی یوسفی-نتاجپربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو