سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

جویبار میزبان رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان شد - نمایش محتوای خبر

 

 

جویبار میزبان رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان شد

 علی‌اصغر ثمربخش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری بیان داشت: رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی پس از بازدید از امکانات جویبار، این شهر را برای میزبانی رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان تایید کرد.

وی با اشاره به تدارکات اولیه میزبانی این دوره از سوی جویباری‌ها تصریح کرد: مسئولان استانی و شهرستانی به ویژه اداره کل ورزش و جوانان استان و شهرستان، هیئت کشتی استان و شهرستان، امام جمعه شهرستان و همچنین فرمانداری و شهرداری جویبار سخت پیگیر قضیه میزبانی جویبار بودند که بالاخره به نتیجه رسیدند.

رئیس هیئت کشتی مازندران با بیان اینکه با تصویب میزبانی کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان در جویبار گفت: این میزبانی موجب خوشحالی مسئولان و شهروندان جویباری به ویژه علاقمندان به کشتی در این شهر شد.

ثمربخش با اشاره به حضور بیش از 12 کشور دنیا در این تورنمت ابراز داشت: نخستین دوره مسابقات کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان روزهای چهارم و پنجم آذرماه سال جاری در سالن ورزشی مهدی حاجی‌زاده جویبار برگزار می‌شود.

رئیس هیئت کشتی مازندران گفت: مازندران نشان داده که شایستگی میزبانی هرگونه مسابقات بین‌المللی را دارد که نمونه بارز برگزاری جام جهانی کشتی آزاد و فرنگی جام جهانی 2006 در ساری بود.

وی خاطرنشان کرد: این حق مردم جویبار است که رویداد مهم کشتی چون رقابت‌های باشگاه‌های جهان را میزبانی کنند؛ مسئولان برگزاری تمامی تلاششان را به کار خواهند بست تا میزبان شایسته این تورنمنت مهم در جویبار باشند.

{jcomments off}