جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

جودوکاران مازندران در رقابت های قهرمانی کشور 7 مدال رنگارنگ به دست آوردند - نمایش محتوای خبر

 

 

جودوکاران مازندران در رقابت های قهرمانی کشور 7 مدال رنگارنگ به دست آوردند

ˈ مجتبی قدمی ˈ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : ˈمحمد حسن الکاییˈ در وزن 46 کیلوگرم ، ˈ رضا نوروزیˈ در وزن 60 کیلوگرم ، موفق به کسب مدال طلا ، ˈ علیرضا رستگارˈ در وزن 55 کیلوگرم ، ˈ محمد برمیدهˈ در وزن 60 کیلوگرم ، ˈ پارسا برومندˈ در وزن 46 کیلوگرم ، ˈ محمد رضا قاسمیانˈ در وزن 73 کیلوگرم ، ˈ آرمان سلحشورˈ در وزن 66 کیلوگرم ،مدال آوران مازندرانی این رقابت ها بودند .

وی بیان کرد : در حال حاضر ، جودو در برخی شهرها مانند نور ، بابل ، آمل و قائمشهر بیشتر از بقیه فعال است که در تلاش هستیم با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و ادارت ورزش و جوانان شهرستان ها ، فعالیت این رشته ورزشی را در شهرهایی که فاقد هیات جودو هستند، آغاز کنیم .

رییس هیات جودو مازندران گفت : کسب عناوین و افتخارات توسط ورزشکاران جودو مازندان نشان می دهد اگر توجه بیشتری به این ورزش شده و برخی نیازمندی ها مانند خانه تخصصی و تشک های مخصوص جودو در شهرها فراهم شود، کسب مدال های بیشتر در انتظار ورزش مازندران خواهد بود .

قدمی ادامه داد : در مازندران بیش از هزار جودوکار مرد زن ، این رشته ورزشی را به صورت حرفه ای دنبال می کنند که باید تلاش کنیم امکانات بیشتری را برای این ورزشکاران فراهم کنیم.