سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

جوانان ما با کمترین امکانات بیشترین بهره‌برداری را دارند - نمایش محتوای خبر

 

 

جوانان ما با کمترین امکانات بیشترین بهره‌برداری را دارند

امام جمعه میاندورود با بیان اینکه آینده از آن شما جوانان است، گفت: جوانان ما با کمترین امکانات، بیشترین بهره‌برداری را از هر نظر دارند.

جوانان ما با کمترین امکانات بیشترین بهره‌برداری را دارند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام رضا محمدی‌نسب صبح امروز در مراسم فرهنگی ورزشی این شهرستان در روستای اسرم، اظهار کرد: برای نشاط و شادابی روح ورزش برای همه افراد نیاز است.

وی با بیان اینکه اخلاق نیکو به منزله خورشید درخشان محسوب می‌شود، تصریح کرد: اخلاق خوش‌ صفا و صمیمیت را در زندگی حاکم می‌کند.

امام جمعه میاندورود با اشاره به اینکه تحرک و نشاط جسمی به واسطه ورزش کردن به‌دست می‌آید، بیان کرد: به جوانان تأکید می‌کنم که در کنار تحصیل و تهذیب، ورزش را هم امری ضروری برای خود بدانند.

محمدی‌نسب با بیان اینکه آینده از آن شما جوانان است، افزود: جوانان ما با کمترین امکانات، بیشترین بهره‌برداری را از هر نظر دارند که این مسأله بسی امیدواری برای مسؤولان است.

وی ضمن یاد و خاطره شهدای ورزشکار اضافه کرد: آسایش و امنیت امروز مملکت را، مدیون خون شهدای اسلام به‌ویژه شهدای مدافع حرم هستیم.

در ادامه رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود از برگزاری مسابقات مختلف در ایام ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد و گفت: برای تشویق و ترغیب جوانان به ورزش مسابقات مختلفی در این ایام مبارک در روستاهای مختلف شهرستان برگزار می‌شود.

مختار مهدوی از اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی ورزشی و سرکشی از مسابقات در سطح شهرستان خبر داد و اظهار کرد: اخلاق‌مداری و خصلت پهلوانی باید در بین جوانان ورزشکار رعایت شود.

وی در پایان بیان کرد: شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند که برای پاسداشت از ایثارگری شهدا عزیز، در حین مسابقات مراسم تجلیل از خانواده‌های شهدا و همچنین جوانان نخبه و برتر شهرستان در حضور مسؤولان برگزار می‌شود.

به گزارش فارس، در این مراسم ارسطو قادری فرماندار میاندورود، عادل عالیشان معاون توسعه ورزش همگانی ورزش و جوانان استان و هادی خلردی نایب رئیس هیأت فوتبال استان نیز حضور داشتند که در پایان از خانواده شهید سعید کمالی شهید مدافع حرم و تنی چند از ورزشکاران جوان شهرستان تجلیل شد.