جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

جوانان زیادی حاضرند جان خود را برای امنیت کشور فدا کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

جوانان زیادی حاضرند جان خود را برای امنیت کشور فدا کنند

امام جمعه شهرستان بهشهر گفت: جوانان زیادی حاضرند که جان خود را در راه امنیت کشور فدا کنند.

جوانان زیادی حاضرند جان خود را برای امنیت کشور فدا کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، حجت‌الاسلام سید عربعلی جباری شامگاه پنج‌شنبه در آیین گرامیداشت شهید مصطفی یوسفی، افسر بهشهری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ضمن تبریک و تسلیت به خانواده این شهید، اظهار کرد: اشرار همان بی‎دینان، قسی‌القلب و معتاد به جنگ‌جویی هستند که بدون هیچ رحم و محبتی، خانواده‌ها را در غم فرو می‌برند.

وی با بیان اینکه شهادت به انسان عزت می‌دهد، افزود: دشمنان بدانند که مردم ما در مکتب «فزت و رب‌الکعبه» تربیت شدند، این راه را ادامه می‌دهند و حافظ ارزش‌های اسلام و انقلاب هستند.

امام جمعه بهشهر، مجلس شهدا را محفل حلاوت دانست و گفت: خوشا به‌حال شهید یوسفی که در هنگام مبارزه با پلیدی‌ها و امنیت جامعه به‌سوی حق شتافت و به جایگاه بالایی نزد پروردگار دست یافت.

وی با اشاره به نقش جوانان در انقلاب و شکست رویاهای آمریکا در ایران، اظهار کرد: اکنون نیز دشمن از طریق مذاکره در فکر نفوذ در تقوا، سیاست، اقتصاد، دین و اعتقادات ما است اما امروز نیز جوانان و افراد زیادی داریم که حاضرند جان خود را در راه امنیت کشور فدا کنند.

به گزارش فارس، شهید مصطفی یوسفی و شهید فرهاد حاج‌محمدی دو تن از افسران فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، در روز پنج‌شنبه 14 آبان‌ماه سال‌جاری در هنگام ماموریت و تعقیب و گریز اشرار، براثر تصادف جان خود را از دست دادند و پس از تشییع باشکوه و انجام تشریفات نظامی در 17 آبان‌ماه، در بهشت زهرا (س) تهران خاک‌سپاری شدند.