رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان جزیره با ثبات در دنیا، استقلال کامل دارد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان جزیره با ثبات در دنیا، استقلال کامل دارد

جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان جزیره با ثبات در دنیا، استقلال کامل دارد


استاندار مازندران با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان جزیره با ثبات در دنیا استقلال کامل دارد، گفت: در حال حاضر شاهد آن هستیم که مستضعفان جهان پرچم عدالت‌خواهی را به اهتزاز درآورده و علیه ستم‌گران به‌پا خاسته‌اند.

جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان جزیره با ثبات در دنیا، استقلال کامل دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ربیع فلاح‌جلودار صبح امروز در مراسم روز ارتش جمهوری اسلامی که در میدان شهید قاسمی مرکز مازندران برگزار شد، اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران همراه با نیروهای مردمی در پیروزی انقلاب اسلامی نقش موثری ایفا کرد.

وی با اشاره به اینکه ارتش جمهوری اسلامی در دوران دفاع مقدس در بیرون راندن متجاوزان از خاک کشور تلاش کرد، افزود: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی آمادگی هرگونه ماموریتی را در حفظ و کیان جمهوری اسلامی داشته و دارد.

استاندار مازندران تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی با پیروی از منویات امام راحل و رهبری عظیم‌الشان برگ زرینی را به دفتر تاریخ انقلاب اسلامی که سراسر حماسه بود را رقم زدند.

این مسئول خدمات و نقش‌آفرینی ارتش جمهوری اسلامی را قابل تحسین دانست و ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی در سایه همدلی و همزبانی در دفاع از انقلاب اسلامی آمادگی دارد.

فلاح با اعلام اینکه بین نظام مقدس جمهوری اسلامی، مردم و دولت فاصله‌ای وجود ندارد، خاطرنشان کرد: این همدلی نشانه اقتدار جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان جزیره با ثبات در دنیا استقلال کامل دارد، ادامه داد: در حال حاضر شاهد آن هستیم که مستضعفان جهان پرچم عدالت‌خواهی را به اهتزاز درآورده و علیه ستم‌گران به‌پا خاسته‌اند.

نماینده عالی دولت در استان مازندران، آمریکا را منشاء شرارت‌های دنیا دانست و بیان کرد: آمریکا در افغانستان و عراق جنایت‌های متعددی را به‌وجود آورد که در رسیدن به اهداف خود موفق نبود.

وی به شرارت اخیر آمریکا و عربستان سعودی در یمن اشاره کرد و گفت: به خاک و خون کشیدن مردم آزادی‌خواه یمن جنایت و بی‌عدالتی است.

استاندار مازندران افزود: با توجه به تحریم‌های انجام شده، ایران با اقتدار تمام هسته‌ای بودن خود را حفظ کرد و در زمینه اقتصاد مقاومتی در جایگاه قابل توجهی قرار دارد.

فلاح‌جلودار در پایان سخنانش با اعلام اینکه به عنوان مجریان دولت در مازندران سرافرازانه برای برون‌رفت از مشکلات اقتصادی استان تلاش می‌کنیم، خاطرنشان کرد: همچنان پشتیبان و حامی نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی هستیم.

نماینده عالی دولت در مازندران با اشاره به اینکه از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید فعالیت در مازندران با همدلی و همزبانی شروع شد، گفت: با اتکا به وحدت و همدلی فعالیت‌های عمرانی و زیرساختی خوبی برای کاهش مشکلات در مازندران انجام شد.

این مسئول اجرای طرح‌های تولیدی به منظور اشتغال‌زایی را از برنامه‌های در دست اجرای مسئولان مازندران دانست و ادامه داد: در تعطیلات نوروزی بیش از 10 میلیون و 500 نفر گردشگر در مازندران اقامت داشت که با ایجاد زیرساخت‌ها توانایی ایجاد شغل در زمینه گردشگری در استان را داریم.

به گزارش فارس، مراسم روز ارتش جمهوری اسلامی در میدان شهید قاسمی مرکز مازندران برگزار شد.

این مراسم با سخنرانی استاندار مازندران و امیر دریادار خرداد حکیمی فرمانده نیروی دریایی ارتش در نوشهر و با حضور مسئولان در استان برگزار شد و پس از آن نیروهای ارتش در استان از مقابل قرآن‌کریم، تمثال امام راحل، مقام معظم رهبری و جایگاه رژه رفتند.

در این مراسم ارتشیان جمهوری اسلامی در مازندران 36 سال عزت، فداکاری، حماسه، زلال عشق و معرفت به نظام اسلامی، ایمان، بلندقامتی، سربلندی، ایثار و جهاد و مصمم بودن در تعهدات به انقلاب اسلامی را به اثبات رساندند.

رژه تجهیزات خودرویی، موتوری، ادوات و تسلیحات نظامی ارتش جمهوری اسلامی نشانه اقتدار، استقلال، و حراست و صیانت از تمامیت ارضی و مرزهای کشور است.

ارتش جمهوری اسلامی در طول انقلاب اسلامی 49 هزار شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرد که سهم مازندران 3 هزار و 150 شهید بوده است.