سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

جمع‌آوری 450 میلیون تومان نذورات مردمی در غرب مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

جمع‌آوری 450 میلیون تومان نذورات مردمی در غرب مازندران

جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات در غرب مازندران از جمع‌آوری 450 میلون تومان از نذورات مردمی سال گذشته در غرب استان خبر داد.

جمع‌آوری 450 میلیون تومان نذورات مردمی در غرب مازندران

محمد‌رضا شهریور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان چالوس گفت: سهم تعیین‌شده برای ساخت پروژه‌های صحن و شبستان حضرت زهرا (س) در جوار مرقد امام علی (ع) در نجف اشرف و صحن حضرت زینب (س) در کربلای معلی 800 میلیون تومان برای غرب استان بود که 450 میلیون تومان آن محقق شد.

وی با اشاره به اینکه 15 میلیون تومان از این نذورات پرداخت شده توسط مومنان غرب مازندران در قالب طلا و جواهرات بود، اظهار کرد: تا پایان بهمن‌ ماه 1394 سهم جمع‌آوری‌شده در مازندران 2 میلیارد و 800 میلیون تومان بود که از این مقدار سهم جمع‌آوری‌شده در غرب استان نیز 450 میلیون تومان است.

جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات در غرب مازندران با بیان اینکه سهم تعیین‌شده به مساحت 130 متر مربع برای ساخت صحن و شبستان حضرت زهرا (س) مختص غرب استان است، خاطر‌نشان کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی مردم هر ساله شاهد افزایش جمع‌آوری نذورات مردمی برای ساخت صحن و حرم ائمه معصومین به‌ویژه در عتبات عالیات هستیم.

این مسئول از اعزام یک‌ماهه علاقه‌مندان و شیفتگان به همکاری در ساخت‌وساز صحن و شبستان حضرت زهرا (س) و حضرت زینب (س) خبر داد و تصریح کرد: افراد علاقه‌مند متخصص در رشته‌های سنگ‌کاری، کاشی‌کاری، برق‌کاری و آشپزی می‌توانند برای اعزام به عتبات عالیات به‌عنوان متبوع یک‌ماهه اقدام کنند.

شهریور در پایان با اشاره به اینکه مسئولیت جدید ستاد بازسازی عتبات عالیات چالوس در دفتر امام جمعه این شهرستان مستقر است، گفت: این ستاد آماده دریافت نذورات و هدایای مردم نیک‌اندیش و مومن شهرستان چالوس با شماره حساب‌های 1479800061105 نزد بانک سپه و حساب 682111888888881 نزد بانک مهر ایران است.