رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

جمع‌آوری بیش از 2 میلیارد ریال صدقه در نوشهر - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جمع‌آوری بیش از 2 میلیارد ریال صدقه در نوشهر

جمع‌آوری بیش از 2 میلیارد ریال صدقه در نوشهر


مدیر کمیته امداد امام خمینی نوشهر از جمع‌آوری بیش از 2 میلیارد ریال صدقه از صندوق‌های صدقات کمیته امداد در سطح شهرستان نوشهر در سه ماهه نخست امسال خبر داد.

جمع‌آوری بیش از 2 میلیارد ریال صدقه در نوشهر

بهرام کیاکجوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در نوشهر اظهار کرد: میزان جذب کمک‌ها توسط حوزه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد نوشهر در سال 93 نزدیک به 14 میلیارد و 358 میلیون ریال بوده است.
مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان نوشهر ستون اصلی این مشارکت‌ها را مردم و افراد خیر دانست و افزود: مشارکت‌های مردمی کمیته امداد با همراهی مردم در راستای احیای ارزش‌های دینی و معنوی شکل می‌گیرد.

وی یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین حوزه‌های فعالیت این مجموعه را جمع‌آوری کمک‌های نقدی از محل صندوق صدقات دانست و گفت: در سال 1393 حدود هفت میلیارد و 178 میلیون ریال درآمد از صندوق صدقات جذب شده است.

کیاکجوری در بخش دیگری از صحبت‌های خود تصریح کرد: این نهاد در سه ماهه نخست امسال بالغ بر 2 میلیارد و 46 میلیون ریال از محل صندوق صدقات شهرستان نوشهر درآمد جذب کرده است.

وی خاطرنشان کرد: درآمد حاصله از صدقات جمع‌آوری شده در سرفصل‌های جهیزیه، مسکن، اشتغال، کارگشایی، تحصیلی، درمان و کمک‌های موردی مددجویان هزینه می‌شود.

مدیر کمیته امداد حضرت امام خمینی شهرستان نوشهر به حضور چشمگیر و پرشور اقشار مختلف جامعه در مراسم‌های بزرگ مانند جشن نیکوکاری، جشن عاطفه‌ها، اکرام ایتام و ... اشاره و افزود: اقدام مردم در کمک به طبقه کم‌برخوردار جامعه ستودنی است.

وی در پایان گفت: تعداد 6 هزار و 387 نفر در قالب سه هزار و 495 خانوار زیرپوشش و حمایت کمیته امداد امام خمینی شهرستان نوشهر قرار دارند.