جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

جشن صعود تیم هیات بدمینتون آمل به لیگ برتر کشور برگزارشد - نمایش محتوای خبر

 

 

جشن صعود تیم هیات بدمینتون آمل به لیگ برتر کشور برگزارشد

به گزارش خبرنگار ایرنا ، در این جشن که در محل همایش های پژوهش سرای دانش آموزی آمل برگزار شد ، بازیکنان ، کادر فنی تیم هیات بدمینتون آمل، معاون فنی اداره کل ورزش و جوانان مازندران و جمعی از هواداران این تیم حضور داشتند.

معاون فنی اداره کل ورزش وجوانان مازندران در این مراسم گفت : برای موفقیت تیم هیات بدمینتون آمل در مسابقات لیگ برتر از تمام عوامل و قابلیت های استان استفاده خواهیم کرد تا این تیم در کسب جایگاه در بهترین مکان قرار گیرد.

ˈ هاشم جمشیدپناه ˈ افزود : به یاری خداوند ، تیم هیات بدمینتون آمل با کمک همه دست اندرکاران کادر فنی در لیگ برتر شرکت خواهد کرد و با برنامه ریزی مدون برای حضوری مقتدر تیم را راهی مسابقات لیگ برتر خواهیم کرد تا بتواند در فصل جدید لیگ برتر درجایگاه مناسب قرار گیرد.

وی ادامه داد : اراده قوی و نگاه بلند بازیکنان و مسوولان تیم هیات بدمینتون آمل یکی از عوامل مهم صعود این تیم به لیگ برتر فوتبال بود.

معاون فنی اداره کل ورزش وجوانان مازندران اظهار داشت: بازیکنان و مربیان تیم هیات بدمینتون آمل در فصل آینده باید با یک انگیزه خوب نه برای بقا در لیگ برتر بلکه برای رسیدن به رتبه های بالای جدول تلاش کنند چون این تیم از قابلیت رسیدن به رتبه های بالای جدول برخوردار است.

در پایان این مراسم از کادرفنی ، بازیکنان و مسوولان تیم هیات بدمینتون آمل بااهدای جوایز تجلیل شد.