جشن انقلاب

ویژه برنامه  22 بهمن از صدای شبکه تبرستان به تهیه کنندگی خانم سکینه بوداغی است که از ساعت 8:30 به مدت 2 ساعت به صورت زنده پخش شد.

پرهای بافته را بگشا که تیغه های نور در رگهای ظلمت می دود و دانه های مدفون را به تجربه ای نیازموده دعوت می کند. اکنون باغ در انتظار مولودی جدید است.

پرهای بافته را بگشا تا برای محشریان پلی از پیغام عبودیت سازیم و سرود پیروزی و آمدن آفتابی سرخ را همگی به یک آهنگ بخوانیم.

هر سال در روز 22 بهمن، مردم کشورمان برای بیعت مجدد با آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی و رهبری در راهپیمایی که به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود شرکت می کنند.در راهپیمایی 22 بهمن مردم شرکت می کنند تا اعتقاد و حمایت خود از این روز بزرگ و تاریخی را حتی سالها بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کنند.

برنامه جشن انقلاب به انعکاس حضور مردم مازندران در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن می پردازد.گزارشگران این برنامه به همراه گزارشگران افتخاری از جای جای  این خطه شهید پرور ،به ارائه گزارش می پردازند.

در این برنامه پیامهای دعوت مسوولین ،ائمه جمعه،نمایندگان،ورزشکاران و قهرمانان برای حضور هر چه باشکوهتر مردم برای حضور در راهپیمایی قرائت می شود.

گزارش،موسیقی،شعر و....از دیگر آیتمهای این برنامه است.

 

 

Loading the player...
عوامل تولید:

عوامل برنامه:

مجریان:زری قاسم نژاد-جمال موسوی

نویسنده:سکینه بوداغی

صدابردار:سامی یوسفی

گزارشگران:سلمانپور،علی نژاد،روشن بخش،محمد محمدخانی،رضا دلدار

 

تاریخ تولید: 1393


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو