جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

جشنواره نماز دانشگاه‌‌های آزاد مازندران در 9 رشته برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

جشنواره نماز دانشگاه‌‌های آزاد مازندران در 9 رشته برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از بابل، علیرضا فرقانی امشب در هشتمین جشنواره نماز دانشگاه‌های آزاد مازندران اظهار داشت: نماز به تعبیر پیامبر(ص) نور چشم مومن است و هر چه نور چشم انسان باشد عزیز و شایسته عشق ورزیدن است.

وی افزود: نماز مهم‌ترین عامل برون رفت بشر از بحران هویت و معنویت بوده و تنها داروی شفابخش انسان آشتی با نیایش و برقراری رابطه متافیزیک و بی‌نهایت الهی است.

دبیر هشتمین جشنواره نماز دانشگاه‌های آزاد مازندران با اشاره به اینکه این جشنواره دارای 11 غرقه از شهرهای استان است، ابراز داشت: این جشنواره فرصتی مناسب برای ارائه الگوهای مناسب به جوانان است.

وی با بیان اینکه دبیرخانه این جشنواره از آذرماه آغاز به کار کرد، خاطر نشان کرد: این جشنواره در 9 رشته خوشنویسی، نقاشی، مهندسی رایانه، صنایع دستی، ادبیات، گل‌آرایی، غرفه‌آرایی، عکس و فیلم با هم رقابت کردند.

دبیر هشتمین جشنواره نماز دانشگاه‌های آزاد مازندران از ارسال 450 اثر از کل مازندران خبر داد و اظهار داشت: 150 اثر که شامل بیشترین اثر ارسالی به جشنواره است از شهرستان بابل، 55 اثر از چالوس و آمل، 45 اثر از سوادکوه، 30 اثر از تنکابن و نکا، 25 اثر از نور، 15 اثر از جویبار و ساری و 10 اثر از بهشهر در این جشنواره شرکت کردند که دو غرفه رامسر و محمودآباد حضور پیدا نکردند.

وی از دیگر اقدامات ارزنده در حاشیه این جشنواره را برگزاری نمایشگاه کتاب برشمرد و گفت: کتاب‌های این نمایشگاه با 50 درصد تخفیف در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد و ضمن اینکه یک غرفه نیز به پاسخگویی احکام شرعی اختصاص یافت.